• Hrvatska nogometna reprezentacija
    kod pola takvih koji glume najvece domoljube mozes naci kako su prije 40 godina drkali na Tita. To je poanta.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Mislim da svaka osoba u Hrvatskoj postuje ljude koji su dali zivote za drzavu, ali koliko je Dalic vec naporan sa time, ja zbilja ne pamtim da je jedan izbornik ili trener u povijesti nogometa toliko bacao floskule o bogu, domoljublju, ratu. Ne mogu si uopce zamisliti da izbornik recimo Brazila sad pocne pricati kako je bog u njih...stvarno sramota vise, a najgore je kaj njemu nitko iz saveza nece reci "ej stari daj schillaj malo"
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    imamo, samo ih gospodin nije zvao
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ovisi kako koja tekma. Protiv Gane i Paname di zelis pobjedu bih ja krenuo tako. Protiv Engleza i jacih moze i 352 pa umjesto Baturine dodas jos jednog veznog. Ali nas mag nije u mogcnosti razumijeti takve stvari te njemu moraju Sucic i Pasalic igrati krila. Da imamo na klupi Xabi Alonsa letjeli bismo u 3421.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ja bas mislim da mi imamo perfektne igrace za igru od 3 iza. Samo kaj ova budala na klupi to ne zna posloziti. Gvardiol i Stanisic su rodjeni da igraju lijevog i desnog stopera u 3 od iza, Baturini i Kramaricu da igraju desetke u 3421...samo treba to znat posloziti i uigrati, Perisicu isto pase lijevog krilnog beka da igra
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    F1 mora imati zbog ugovora. Gledao sam podcast di su pricali di imaju tocno propisano u ugovoru sve vezano za reklame i ako slucajno ne puste mogu ostat bez ugovora. Sky vjerovatno ima neku drukciju shemu jer su prakticki glavna tv kuca. A vjerojatno je tako i ovdje situacija.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    pa sumnjam da su mu doktori rekli da ne smije vise igrati nogomet profesionalno. Takve stvari se ne rade bez zajebancije sam tako. Tako da te price padaju u vodu. Govorim jer sam zdravstvene struke pa znam neke stvari iz prve ruke.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Navijanje je susramno
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    mislim da je stvar da inace stadioni uvijek imaju kamere na glavnoj tribini sto je u 99 posto slucajeva zapad. Maksimir, Poljud, Rujevica, Opus, Kranjca itd. I vani isto, na svim stadionima koje ja znam kamera je glavnoj tribini.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Netko je tako tesko falsao cijelo vrijeme himne. Ali highlight svega mi je ipak to kaj spiker prica na engleski jer eto valjda Janezi ne razumiju "nacionalna himna Hrvatske". A navijanje je isto malo jace...
  • KK Cibona
    Ja vjerujem da atmosfera i publika sigurno imaju utjecaj na rezultat i igrace, ali dajte ljudi ne pretjerujte. Govorimo o profesionalnim sportasima koji su placeni par hiljada eura mjesecno za to. Nece se igraci Zadra usrati pune dvorane. Da je tako ne bi Real imao 11 titula eurolige.
  • KK Cibona
    A kaj se desilo s onim Smogovcima? Zakaj Cibona nema neku organiziranu navijacku skupinu? Mislim znam da je klub godinama u banani, ali svejedno...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    svakako bih radije Sucica, ali vratio se Kova, igrao je u zadnja 2 mjeseca vecinu utaimica premier ligi, cak i finale kupa i polufinale. Okej, nije to sad neka minutaza, ali premier liga je u pitanju, bit ce on na svjetskom dobar.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Najjaci su mi ovi Dalicevi branitelji po internetu koji pisu kako ga nitko ne voli jer je vjernik i domoljub.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    moj komentar uopce nije bio u smjeru njegove kvalitete i igara vec jednostavno ne mislim da ga Dalic forsira populisticki nego jednostavno mislim da je bilo tko trener Hrvatske da bi Vuskovic sigurno startao. Cak mislim da ga Dalic uopce ne smeka jer ga je gurao u u21 repku do prije 3 mjeseca.