ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • A ili B | Forum Igra
    Istok
    Dinamo osvaja LP ili Hrvatska svjetsko.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Danci mogu lupat glavom u zid kad vide od kog su ispali u kvalifikacijama
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Lihtmašinac
    bzvz stavilo na klupu? Bio je ozlijedjen, ne bih to nazvao bezveznim.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Frajer u spanjolskom dresu slavi gol
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Nogo
    koliko sam ja citao AFC im je favorizirao zdrijeb i bas slucajno se odredilo da se zadnja runda kvalifikacija igra na "neutralnom" terenu u Katru.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Profesor Baltazar
    kaj mislis da on zna da je Stanisic igrao dosta lijevog beka u Bayernu ove sezone i to vrlo dobro?
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Prilicno sam siguran da je ovo zastava Bahreina, Katrova je tamnija
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Ludovic IX
    pa teze ce nam bit protiv Kolumbije. Portugal ima svog Dalica na klupi i oni su vise puta pokazali na velikim natjecanjima da su sposobni sjebati. A Kolumbija ce samo biti repriza Meksika iz 2014.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    ↪flajšmašina
    mene je uvijek zanimalo zakaj se Luku Modrica uvijek spominjalo u nekom kontekstu povratka u Dinamo. Okej, izasao je on iz nase akademije i bio je tu par sezona, ali nije on sad neki zagrizeni Dinamovac kao Orsa da svaki navijac jedva ceka njegov povratak.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Super je stvar kaj je u nasoj grupi fiksno ako smo treci da sigurno idemo na drugog iz grupe k, neke grupe imaju 2-3 mogucnosti s kim treci moze igrat.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪lukaoj
    radije Portugal. Puno radije. Imaju oni svog Dalica da sjebe. Kolumbije se bojim.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Jurki
    pa to i je problem kaj ne prate nogomet. Mi koji pratimo smo manjina kad je repka u pitanju i onda takvi pumpaju ego Dalicu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Evo gledam sad na indexu di ispituju ljude na trgu kako su zadovoljni s utakmicom i budale svi puni pozitive. To i Dalica drzi na zivotu kad je 95 posto navijaca repke zadovoljno ovakvim utaimicama. I opet ce se zaboraviti mucenje i kriminalna igra.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪veselko tenžera
    zbilja ne vidim kaj bi Beljo danas bolje odradio od Muse, nista on nije kriv kaj je nasa kreacija ravna 0 i kaj nijednu loptu nije dobio u prvom poluvremenu. Lako se moglo desiti da on bude na golu umjesto Budimira, Budimir se nasao na tap inu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    I opet je problem kao i nakon Belgije kaj ce cijela nacija zaboraviti da smo bili kifla jer kod se samo ishodi gledaju
Home » ZG plavi 01
More Comments

ZG plavi 01

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo