ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    ↪Zagi
    hvala!
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    3-4 tekme koje sam ga gledao činio se tehnički vrlo sposobno, ima dobru kontrolu lopte, dribling i viziju igre također dobar je 1 na 1, solidan centaršut i šut iz vana. Molim kolegu @Omake da napravi graf ako ima volje pa da vidim ima li tu istine :lol:
  • HNL - 22. kolo - Dinamo Zagreb vs. Istra 1961 - 14.02.2026. - 15:00, Stadion Maksimir
    ↪VolimDinamoOo
    svaku utakmicu neko ovo napise samo s imenom drugog suca, kojeg bi ti da sudi?
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Može li neko reći nešto opširnije o Malaginom igraču Davidu Larrubiu, pratim ga vec neko vrijeme desno krilo igra s obije noge sada u la ligi 2 jedan od nositelja njihove igre, meni na oko i po statistici top igrač.
  • 1.HNL - 21. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 08.02.2025. - 17.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    ↪E46
    ne njajke
  • 1.HNL 2025./2026.
    U ovako losem Osijeku da im spicu igra Kane nebi bilo puno pomoci
  • 1.HNL 2025./2026.
    Drago mi je vidjeti kako ulazi u igru pero bombardero
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪to ti je tak
    Neva jesi li to ti?
  • Transferi - rasprave
    Toliko o nasem prijateljstvu s Paom...
  • Transferi - rasprave
    Ako je istina tuznan sam kakvog smo igraca propustili.. Ali neka mu je sa srecom i svaka cast belupu kakav su posao isposlovali.
  • Transferi - rasprave
    Iskreno se nadam dolasku Jagušića pa čak i ako se mora platiti 3 miliona i 30% od iduce zarade te smatram da je za igraca njegovog potencijala to sasvim normalna cijena i cijena nase greske sto smo ga ranije propustili, ne znam zašto ,ali ja u njemu vidim najveci potencijal u Hrvatskom nogometu (nakon Vuskovica) i kao nositelja reprezentacije za 5-6 godina. Mene on iz nekog razloga podsjeća na Modrica (prica o tome kako je izbacen iz Dinama jer je slab i malen). Sve šta sam čuo o njemu je da je za svoje godine nevjerovatan profesionalac i veliki radnik koji je 100% unutra i fokusiran. Igrač s njegovim talentom i radnom etikom ne samo da bi trebao kroz 2-3 sezone podici svoju tržišnu vrijednost barem 5x nego sam mišljenja kako bi svojom kreativnošću podigao vrijednost i ostalih igrača poput Belje npr. A uostalom tih 30% ili slično bi isplatitli kada bi se on prodavao pa bi isto ugradili 30% od iduceg transfera.
  • Transferi - rasprave
    Što se mene tiče Jaga može doći i 17.2 samo neka dođe i ubuće sveti dres.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Ne znam jeli netko pisao prije, ali Franko Andrijašević je novi igrač Orijenta.
  • 1.HNL - 21. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 08.02.2025. - 17.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    ↪Mrvica
    dao Bog pa i u nedjelju ovako!
  • Transferi - rasprave
    ↪Josip Frank
    rekao bih šteta, ali takvi koji ne žele doći nam ni ne trebaju!
Home » joesimunic
More Comments

joesimunic

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo