ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Gabriel Vidović #10
    Danas je trebao uzeti mjesto od Zajca poslije 55. minute, Vinlof je trebao glumiti krilo, a Goda ostati na beku. Nisam ljubitelj Vidovića, ali neka me razuvjeri i postane pravi igrač. Može, samo se treba raditi s njim i istrpiti ga kada prvih 45 minuta bude banana
  • Luka Stojković #7
    Njemu bi dobro došao Bjelica i njegov sin (sportski psiholog). Ima nekaj u njemu, samo mu treba neki veći mudonja da ga postroji
  • Cardoso Varela #23
    Nadam se da se za ljeto rastajemo. Pa bila to Barcelona, Kustošija ili Naftaš Ivanić (uz dužno poštovanje). Da naš junior tako igra kao ti, svi bi ga pokopali i govorilo bi se o propalom talentu. Da budeš propali talent, prvo moraš biti talent
  • Dominik Livaković #40
    Da nije bilo njega, već u 1.poluvremenu bi sve bilo riješeno za Genk. Zadržati ga poslije ljeta kako god se zna i koliko god da košta. Pitanje je hoćemo li ikada više imati takvog golmana
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Nemojte od Genka raditi veću momčad nego kaj je. Ovo je godina učenja i reseta, vjerujem da već iduću sezonu takvi kao Genk neće biti problem za nas. Tog Genka smo ovakvi, bez 3 stožerna igrača u 90 min dobili 1:3 u gostima. Idemo riješiti HNL, dat tovarima 3 komada na njihovom zahodu i vjerujem da ovakve stvari iduće sezone nećemo gledati
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Na kraju krajeva, ovo je očito sezona gdje se učimo i postavljamo temelje za dalje. Vjerujmo procesu i nadajmo se da nakon ljeta dolazi sve na svoje mjesto. Recimo da veznu liniju imamo, ako Livi ostane golmana imamo, obranu u načelu imamo. Forsira se 4-3-3, znači na ljeto će se riješiti krila + drugi napadač koji dolaze na ostatak recimo posložene ekipe. Ako je trebalo ovu godinu pregrmiti da bi od iduće sve štimalo onda ok. Prvenstvo treba riješiti i iduće dvije tekme bi mogle biti ključ
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Nakon svega šteta, ali dečki su zaslužili pljesak za prvih 90 min. Druge godine pametnije, nadam se da će neki biti u toj jebenoj Barceloni (Kustošiji), a ne ovdje. Kova, ako ostaješ nakon sezone, barem budi svoj, vjerujem da si bolji trener nego kaj to trenutno izgleda, ali imaš neku kočnicu i ne usudiš se. Usudi se jebemu, mi smo Dinamo!
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Kaj god mislili za trenera, Varela mislim da nije njegov grijeh. Samo izgleda da smo zauzvrat dobili Livija pa ono..
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Za koeficijent samo prolaz igra ulogu. Ali nismo pali ko pizde, igrali su dečki. Bilo je gluposti, druge godine budemo pametniji
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Nema veze, nismo pali ko kurac. Došli smo u produžetke. 2 igrača manje u produžetku i opet nismo ko pizde ispali
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Izgleda da je Matić u VAR sobi
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Ofsajd
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    ↪CerealKiller
    Zato da ih ne izvodi Varela
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    Volio bi da ga Lisica da
  • UEL - 1/16 - Genk vs. Dinamo Zagreb - 26.02.2026. - 21h - Cegeka Arena - Genk
    I dobro, ne se predat. Napravili su više nego kaj je 80% ljudi ovdje pisalo prije tekme jer eto Goda nam je problem. Idemo probat do kraja pa kaj bude, možda jednom bude krumpir i s naše strane
Home » Domi92
More Comments

Domi92

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo