ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Jel stvarno toliki problem na dvije jebene prijateljske utakmice ne sjest na svoje mjesto?
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Tko radi taj i griješi. — The Undertaker

    Za tebe ne bih rekao da griješiš.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Loša odluka kluba. — The Undertaker

    Iznenađujuće
  • Transferi - rasprave
    Pa tak je i za Pjacu rekao da se pregovara kad je sve manje-voše bilo poznato i jasno.

    Ne kažem da će sigurno doći kod nas, kažem kakav je stil odgovora.
  • Transferi - rasprave
    Pa nije opet ozljeđen? — emilperska

    Na klupi je
  • Transferi - rasprave
    Pašalić je A reprezentativac jer trenutačno ne postoji nitko bolji, a i u reprezentaciji su njegovu poziciju igrali svi osim njega.

    Čak je i Špikić imao jedan pretpoziv ako se ne varam. Toliko o konkurenciji na toj poziciji.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪ShanKu
    Lendava je slovenska ako se ne varam. Molim potvrdu uvaženih Slovenaca sa ovog foruma.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    slovenskoj :wink:
  • Transferi - rasprave
    Svaka minuta koju Zajec, Marić i klub potroše na tužbu je bačeno vrijeme. — The Undertaker

    Da, Marić i Zajec su odvjetnici pa će se svakodnevno bavit detaljima tužbe.

    Zatvaraj prijelazni rok, Marić ne gleda igrače od danas nego se priprema za ročište.
  • Transferi - rasprave
    Kolega grobar je najeklatantniji primjer kako se ovdje nikoga ne dira zbog drugačijeg mišljenja.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Zato jer za kolegu postoji samo jedna sveta krava.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    ↪Patrik11
    Kad se nekom dao ban za drugacije misljenje? Zašto jedete govna a nema potrebe za tim?

    Ak vam ne paše ovdje, nitko vas ne drži lancima
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Da, sad su objavili iz kluba. Ima prijenos na d+
  • Transferi - rasprave
    ↪Daliban
    Mene iskreno čudi da ti s takvim nogometnim znanjem nisi skaut ili SD nekog prvoligaša iz liga petice.
  • Transferi - rasprave
    Teško je prodati nekoga nekim klubovima ako od tih klubova ne postoji barem upit za igrača, a da ne govorim o službenoj ponudi.

    Ako je istina da imamo 50% od transfera to je odličan posao. Mali do sada nije ništa pokazao, ako eksplodira u Rijeci, dio odštete će ići nama.

    Sigurno ćemo više tako dobiti nego da ga selimo po posudbama gdje ne može uhvatit kontiunitet.
Home » Crusades
More Comments

Crusades

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo