Jednostavno te potrefi crni niz... od hajduka izgubis iz njihovog jedinog suta na gol, dobijes porciju od Bayerna koji je zabio 30 komada u 5 utakmica i danas na 2-1 pogodis gredu, njima ude doslovno sve. Naravno da igramo kriminalno, ne trazim opravdanja, al nisu ti ljudi zaboravili igrat nogomet preko noći.
ono kad Undertaker bude jedan od najracionalnijih na forumu.
Imaš moj respekt. Kad je sve "u redu" si na oprezu o propitkuješ, sad kad je kaos si najrazumniji. Svaka čast. Zreliji si od ovih sviih ostalih tipkača.