Pitanje - broje li se ti bonusi u ciljanih 26 milijuna od transfera za ovu godinu? Mislim, imamo već Kulenovića, ovaj bonus, nadamo se Villaru ako Elche ostane u primeri i mogućem bonusu od Baturine ako Como uđe u ligu prvaka..
Kad je na terenu vidi se da je klasa iznad svih, ali jbg.. ozljede su ga dovele tu gdje je. Sretno mu dalje i stvarno mislim da neko trajnije dovodjenje Bennacera nije financijski dobro za Dinamo.
Uz duzno postovanje, dobar dio ljudi, posebno starijih, nije zeljan ni stajati ni navijati citavu utakmicu poput grupe sa Sjevera. Ako je cilj kluba povecati broj navijaca na svakoj utakmici, valjda je jasno da vecina njih novopridoslih bi bili vise manje sjedeca publika.
Sjecam se nekad davno da smo se ko klinci penjali na one garaze iza zgrada u Brozovoj (ul. Ivana Broza, jezikoslovca), pa preko tih garaza svercali na tribinu u Kranjcevicevoj...