ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Futsal Dinamo 2023/2024
    Plavi stroj :starstruck:
  • HNL - 11. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 08.10.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Dajte više tom Kaneku konkretne minute da pred svima potvrdi da je ništa kvalitetniji od Menala. Na šta smo spali da njega već tjednima zazivamo na krilu.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪dinamozivivjecno
    Klasa optimist.

    Iskreno ne vjerujem da će biti više od 4000 gledatelja. Nadam se da se varam…
  • Kajkavski govor
    Waiting for “ja koji sam 0% telefonska govornica kad krene “govornice, govornice, govornice smo mi”…
  • 1.HNL - 10. kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 01.10.2023. - 18.00h, Poljud
    Stvarno sam lakše od očekivanog primio ovaj poraz. Vjerovatno zato jer je činjenica da se prvenstvo osvaja protiv Belupa, Gorice i Istre, a ne na Poljudu. A tovari, iako su furiozno ušli u prvenstvo, protiv Gorice i Istre su dokazali da će izgubiti još masu bodova. A i nisu bili na Rujevici i Opusu. Titula mi nije upitna, ali da je jako gorak okus drugog poraza zaredom od Hajduka, naravno da je.
  • 1.HNL - 10. kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 01.10.2023. - 18.00h, Poljud
    Izgleda da jedini Dinamo ne moze dobiti na JBT... vise sam sigurniji u lokomotivu, goricu da ce dobit dole... ja ne znam sta je to toliko dole. — Ivdzo11

    Jebat ga, to je derbi. Izgovora za zadnjih nekoliko Poljuda nema, ali sigurno nije isto igrati pred 35000 mrzitelja Dinama i svega Zagrebačkog i kada dolazis bez stresa i pritiska kao npr. Istra ili Belupo.
  • 1.HNL - 10. kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 01.10.2023. - 18.00h, Poljud
    Aj budi realan. 3-4 minuta pauze samo zbig bakljade. Ovi se izlezavaju u sudackoj nadoknadi nije se 3 i pol minute aktivno igralo — NitkoBitan

    Pored ovakve naše igre, komentirat sudačku nadoknadu je smiješno. S Kulenovićem i ekipom prema naprijed ne bi gol do jutra zabili.
  • 1.HNL - 10. kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 01.10.2023. - 18.00h, Poljud
    Ajde da se ne čudimo previše, ozbiljnija ekipa bi nas kaznila već 5 puta. Obrana nam je blagi užas.
  • Aktivan život
    Koji su najbolji suplementi za dizanje mase? — Dino

    Kalorijski suficit, unos proteina (cca 1.5g po kg tjelesne mase) i kvalitetan trening s težinama, uz stalnu progresijh. Sve ostalo su detalji koji nisu presudni u razvoju mišićne mase. Možda mogu pomoći, ali bez ovog gore, nema tih suplemenata koji će magično od čovjeka bez treninga napraviti zvijer, barem ne prirodnim putem.
  • 1.HNL - 10. kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 01.10.2023. - 18.00h, Poljud
    ↪Keyser Soze
    Na zadatku…gubo Purgerska :rage:
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Do prije par godina, mjeseci, u klubu su bili kojekakve persone kojima Dinamo u životu ne predstavlja apsolutno ništa osim vlastite koristi, a mi ćemo sad brojati Dinamovcu jer poslovno surađuje s Hajdukovcem…svašta.
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    ↪ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    Magija a na golu kao da stoji netko od nas forumaša
  • Ulaznice - aktualno
    ↪deda
    15 eura za Maksimirski zapad djeluje kao promotivna cijena pored cijena za Rudeš na Kranjči.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Sahiti je tovarski Špika
  • 1.HNL - 8.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 16.09.2023. - 17.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪IceMan
    cca 2700 godišnjih + jedan cijeli sektor (800 i nešto mjesta ako se ne varam). Koliko je prodano u sektoru 5 i 6, to ne možemo znati.

    Mislim da bi danas moglo biti 3000+ ljudi na sjeveru.
Home » Salva
More Comments

Salva

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2025 ZonaDinamo