ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    I to sada igramo bez Stojkovica
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪ElDorado
    Jesi gledao prije toga?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Meni je ovo užas ali vjerujem u prolaz
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Nagledat ćemo se lošeg nogometa na ovom prventsvu
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪KtcGoat
    Vjerovatno nebi išao čak i da se Danska kvalificirala
  • Transferi - rasprave
    Možda ovo treba u nepopularna mišljenja ali meni taj Almena ima potencijala. Realizacija mu je daleko najveća mana. Ako se to realizira mislim da bi kod nas igrao dosta bolje jer ima bolje suigrače. Trenutno ne vrijedi ni blizu 4 milijuna ali ako je posudba sa pravom otkupa onda praktički ništa ne gubimo.
  • Transferi - rasprave
    Oršić je igrao dosta dobro za Pafos ove sezone. 7.17 prosječna ocjena, u 39 utakmice ima 12 asistencija. Fale malo golovi ali siguran sam da ce u Dinamu zabijati vise. Mislim da će Beljo i Orša duo biti odličan. Godine me ne brinu, ako može Perišic nakon one ozljede sa 37 moze i Orša sa 33. Imaju isti mentalitet
  • Transferi - rasprave
    U hnlu nema zamjene za Mišića ali da moram birati nekog bio bi to Iker Pozo
  • Marko Zebić #42
    ↪podravskimodrikibicPMK
    Mali je talent ali nemoj pretjerivati. Čak i da se proda Dominguez i McKenna igrali bi Galešić i Radeljić. Zebić je trenutno peti stoper
  • Juan Córdoba #70
    Ima on kvalitetu i ako se dečko posložio u glavi mogao bi nam postati bitan igrač. Definitivno nije mačak u vreći
  • Sergi Domínguez #36
    Doktor Dominguez
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Sivonjić 2.0
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Rijeka bez Fruka bi zavrsila na petom ili šestom mjestu
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Hoxha rjesava ovu tekmu u nastavku
  • Marko Zebić #42
    Mali je zvijer
Home » CerealKiller
More Comments

CerealKiller

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo