Ponavljam slažem se da smo odigrali loše ali mislim da se tu Panamu lagano podcjenjuje. Ne samo da je ta Gana izvukla x u 90. oni su u toj utakmici bili POTPUNO nadigrani. Ako niste gledali utakmicu samo pogledajte statistiku.
Slažem se da smo odigrali loše ali ovi komentari da će nas Gana sigurno dobiti mi ne idu u glavu. Ljudi pa oni su na teški krump izvukli x protiv Paname u 90 i nekoj minuti. Trebali su izgubiti u toj utakmici. Dakle nit su oni nešto dobri nit smo mi tako loši. Garantiram da ćemo to dobiti
Pero je trebao startati ali dobro, možda je i ovo ok da vidimo u kakvom je stanju Kovačić. Ja sam već puno mirniji kad sam vidio Musu u napadu jer nemam dobro mišljenje o Budimiru. Uglavnom gazimo ih 3 razlike