ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Samy Mmaee #13
    Bu fiyata bulunması imkansız, modern ve güçlü bir defans oyuncusu. Ama her şeyden önemlisi, gerçek bir adam ve tam bir profesyonel.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ponavljam slažem se da smo odigrali loše ali mislim da se tu Panamu lagano podcjenjuje. Ne samo da je ta Gana izvukla x u 90. oni su u toj utakmici bili POTPUNO nadigrani. Ako niste gledali utakmicu samo pogledajte statistiku.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Slažem se da smo odigrali loše ali ovi komentari da će nas Gana sigurno dobiti mi ne idu u glavu. Ljudi pa oni su na teški krump izvukli x protiv Paname u 90 i nekoj minuti. Trebali su izgubiti u toj utakmici. Dakle nit su oni nešto dobri nit smo mi tako loši. Garantiram da ćemo to dobiti
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Hvala Bati, hvala Livi
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ove godine smo prvaci!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Da mi je netko prije godinu dana rekao da ću strahovati od napada Paname...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Bože
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dalić garant u drugom prva izmjena Vlašić in Baturina out
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Mišić bi u ovakvom veznom izgledao kao prime Zidane
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Nadam se da griješim ali ovo meni jako vuče na x. Gana ce biti do kraja u bunkeru a Englezi su preležerni
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Pero je trebao startati ali dobro, možda je i ovo ok da vidimo u kakvom je stanju Kovačić. Ja sam već puno mirniji kad sam vidio Musu u napadu jer nemam dobro mišljenje o Budimiru. Uglavnom gazimo ih 3 razlike
  • Transferi - rasprave
    Tabinas je meni u rangu Moharramija. Za hnl više nego solidan
  • Transferi - rasprave
    Nisam ga gledao ali sjecam se kad je zabio 2 gola Italiji. 50 utakmica za Izrael 9 golova. Odlicno za veznog igraca u ne bas jakoj repki
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ne zelim da ikada vise igramo ovu formaciju sa 3 iza. Mi to ne mozemo igrati
  • Transferi - rasprave
    Imali smo Titraouia pred potpisom koji bi bio idealna zamjena za Misica ali izmislili smo mu ozljedu
Home » CerealKiller
More Comments

CerealKiller

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo