• Transferi - rasprave
    žena rekla : NE MOŽE .......koliko je samo transfera propalo u nogometu zbog žena, cura i mame ..... Šteta ako je tako
  • Transferi - rasprave
    sve ono što je Ljubičić trebao biti
  • Transferi - rasprave
    zamijena za Stojkovića ?
  • Josip Mišić #27 - KAPETAN
    "Kapetan Dinama, nositelj igre. I Dinamov predsjednik pokazao je što misli o njemu, kad je ljetos odlučio da on ostaje u Maksimiru. Znam da igra dobro, ali imamo mlađa rješenja. Kad ga nisam prije zvao, kasno je sada. Imao sam tada Brozovića, Rakitića, Kovačića. Sada su Petar Sučić, Moro, mlađi igrači. Ponavljam, ako nisam prije, nisam ga zvao ni sad."

    zamolio bih kolge sa zone za prijevod...... jer se meni čini da je ovo u biti "dobar je igrač i sve to ali nisi dio ekipe jbg"
  • Josip Mišić #27 - KAPETAN
    miške se dokopao eliksira iz space jam-a
  • 1.HNL - 28. kolo - Dinamo Zagreb - Osijek - 04.04.2026. - 15.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kako nas je prošle godine Osijek u 3 utakmice koštao naslova, ovo je mala utjeha, vratiti ih tamo di pripadaju
  • Transferi - rasprave
    lajk za komentar, nickname i profilnu :lol:
  • Transferi - rasprave
    nažalost za nas, teško se možemo tomu nadati, Livi je neka verzija Ochoe kad brani za repku transformira se u top 5 golmana na svijetu poenkad top 3 golmana ("Brazil"), to kako on zna izgledati na momente i što može obranit graniči sa zdravim razumom, ako mu dođe neki dobar klub sa dobrom ponudom mi smo nemoćni, jedino čemu se možemo nadati jest da mu je pun kufer Girona i da mu se neda pegalti sa takvim rizicima
  • 1.HNL 2025./2026.
    30 % iz penala ?,ovakvih rekorda nema niti u NBA-u, jeli to još jedan rekord HNL-a, navjeći postotak golova iz penala za igrača koji je zabio 100 golova uz to da je tijekom tih 100 glova protivnička ekipa jedan dio igrala sa igračem manje ?
  • 1.HNL 2025./2026.
    Rijeka je postala prvi klub u HNL-u protiv koje je LIJEVI BEK dao hatrick (nakon što su ga oni skartali) u povijesti HNL-a
  • 1.HNL 2025./2026.
    Bogojević se pretvorio u Gareth Balea.......hahahhah
  • Josip Mišić #27 - KAPETAN
    nakon Ademija koji nažalost nije završio u našoj repki, druga najveća nepravda u hrvatskoj repki
  • Transferi - rasprave
    koliko su statistički Šotiček i Topci slični, jesu li slični profilno kroz analitiku
  • Transferi - rasprave
    Kad već razmišljaš na tako glupi načinKrizy

    trebali li Olma koji je dobio crveni u kalifikacijama protiv Odd-a 2017, ili Gvardiola koji nas je izbacio protiv Fenecvarosa iz Lige prvaka i izbio 30 mil Eura isto tako šutnuti kao što vi sugerirate ?!?...... Dinamov glavni novac dolazi od razvoja igrača a ne Europe to je uvijek tako bilo, ako je to vama to glupo onda nemamo što dalje raspravljati
  • Transferi - rasprave
    luka je eksplodirao na desnoj osmici, do tada ga se držalo ili na lijevom krilu ili na lijevoj osmici, a na desnoj je tu bio zavaren Ljubićić, sreca pa se Ljubićić prodao a Bennacer ozljedio pa se Luki silom prilika otvorilo, jednostavno Dinamu nakon Mišića najvažniji igrač, a kad je on došao na desnu osmicu i sam je Beljo prodisao....... Luka na desnoj osmici je druga dimenzija....a što se tiče da se dozvao pameti crveni protiv Genka....starih navika se teško riješiti