ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Javne osobe koje navijaju za Dinamo Zagreb
    ↪jedan u nizu

    Oduvijek se deklarira tako.
  • Ulaznice - aktualno
    uostalom kod pretresa zažmire na oba oka ili osobno ranije unesu pirotehniku,mislim na jug. — sport

    Ti to provjereno znaš, ili?
  • Ulaznice - aktualno
    ↪blue heart 72

    To niti je bilo na derbiju niti je sjever gore bio otvoren. Skinula ga je osoba prerusena u redara.
  • Ulaznice - aktualno
    Neke stvari kao da djeci treba crtati izgleda :smile:
    Naravno da pojedinac moze doci bilo gdje pa i na sjever dolje.
    Takvi nisu nikakav problem. Sjest ce negdje sami i biti tihi. Ne znas ni tko su ni sto su. Mislim, mogu biti problem, ali to su sad neke druge sfere, da ne ulazimo u to na nenavijackom forumu.
    Na zapad su znali dolaziti i ljudi s njihovim obiljezjima, znali su grupirati na rubnim dijelovima uz jug, a takve stvari siguno nece raditi na sjeveru.
    Sto se tice naljepnica, na reprezentaciji su na sjeveru gore tako da nista cudno.
  • Ulaznice - aktualno
    Daj dođite sebi. Tko bi normalan od gostujucih navijaca dosao na sjever Maksimira?
    S druge strane, na zapadu su se itekako znali grupirati.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Blueshadow86

    Nije nogomet matematika. Sigurno su se i navijači Reala nakon par mjeseci pitali zašto su dali 30 milijuna € za Modrića pa znamo kako je to završilo.
    Većina nas se isto tako pitala koji će nam k Bakrar pa dečko ispao najbolji dolazak od svih za sad.
    Suditi nekome nakon 4-5 mjeseci nema nikakvog smisla.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Nisam za ovakve prijave ali ajde, valjda klub zna što radi. Tko prati Carevića zna da je to njegovo standardno ponašanje, uključujući i psovke sucima i svima uokolo. Već je vrijeme da mu netko lupi šljagu jer verbalna upozorenja i kazne ne funkcioniraju. — The Undertaker

    Neke granice bi trebale postojati. Malog Vinlofa je 7 puta nazvao majmunom.
  • Shop & Web Shop
    ↪Dinaminjo

    Ako sve bude ok, sredinom mjeseca. Tako je, bit će i shop.
  • HNL - 15. kolo - Gorica vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2025. - 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
    Ma Stojkovicu imao ti bi meni odgojnu u Dinamu 2 — dzg717

    Mislis, u Građanskom?
  • Luka Stojković #7
    Ne branim ga, ali ako si mu dao vec zuti za onaj prvi start, onda se za ono drugo ne daje.
    Erceg nam ogavno sudi ove sezone, ovo sigurno nije slucajno.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    ↪nemapredaje

    S 1.1.
  • Trener - Mario Kovačević
    Bome, preočit je.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Liks90

    Nije istina.
    5% im je 1.699, a kapacitet je 1.794.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Ne placa se nista posebno. Kad se kupi baby paket, pristupnica je ukljucena u cijenu te se nalazi u paketu. Roditelj samo ispuni pristupnicu i posalje mailom.
  • Ulaznice - aktualno
    I mi i oni imamo nesto veci kavez od propisanih 5%. I mi i oni dajemo cijeli kapacitet kaveza na raspolaganje gostima.
Home » Papastrumf
More Comments

Papastrumf

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo