ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Grad Zagreb
    Istine radi, treba napisati cijeli odgovor:
    Tomašević je rekao da želi da se transparentno upravlja dinamom i da navijači imaju mogućnost birati svoja tijela. No, Ured za opću upravu nije u nadležnosti gradonačelnika. To je ispostava državne uprave u Zagrebu.
    "Ne mogu odlučivati o statutima niti nalagati pročelniku nekakve radnje. Time ćemo se morati baviti zajedno kada ćemo s dinamom razgovarati o novom stadionu. Ne mislim davati gradsko zemljište za stadion udruzi građana koja nema demokratsko ustrojstvo".
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Od svega, jedino podržavam čistu igru, 2 X 30min.
  • Nogometni dresovi
    ↪bbbjura

    Vidiš, ovaj mi je promaknuo, ali svejedno ostajem pri tvrdnji.
  • Nogometni dresovi
    ↪Mali dioničar

    Ne znam jesam li išta ružnije vidio!
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    U ponedjeljak.
  • UCL - 1.pretkolo - Valur vs Dinamo Zagreb - 13.07.2021. - 22:00h - Stadion Hlídarendi - Reykjavík
    Zanimljiv podatak, samo na YT je bilo 78.000 pregleda utakmice.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ta osobna ti vrijedi jedino u Hrvatskoj. Ne vrijedi za prelazak granice.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Ma najbolje da svih 55 clanica igra Euro.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Klub je smatrao da Caktaš ne opravdava toliku plaću i želio ju je smanjiti. Igrač je naravno želio zaštititi svoje interese. — xavier

    Ako je tko tamo zarađivao plaću, onda je to on. Nije to bio problem nego eto financijska situacija u klubu. Na kraju se ispostavilo, kao sto je Caktas rekao, da su nakon toga potpisali jos pokoji takav ugovor u tim gabaritima.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    ↪Majki2111

    Jesi li ti bas toliko glup, ili samo trolas sve ove godine pa samil time mi ispadamo glupi!?
  • UCL - 1.pretkolo - Dinamo Zagreb vs Valur - 07.07.2021. - 19:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Hntv
  • Kladionica
    ↪marcio amoroso

    Da obje ekipe nece dati. Dinamo moze :wink:
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ↪bbbjura

    Daj da vidimo i taj treci. :rofl:
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Dres je nekom lijep, nekom nije, stvar ukusa. Medjutim, ovo predstavljanje ili kako da ovo nazovem je sramota. Ti ljudi su toliko nesposobni da je to nevjerojatno.
    Ti debili nikada nece shvatiti sto znaci biti veliki klub.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Kad je kao predstavljanje tih novih dresova? U koliko vur?
Home » Papastrumf
More Comments

Papastrumf

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo