ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    ↪Ludovic IX

    Izjavio je Bjelica da su odbili 6, kasnije su od Kineza prihvatili 9, ali se zakompliciralo s papirima.
  • Shop & Web Shop
    Majica je ekipna. Nije na prodaju.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Ne razumijem zašto ne stave kamere na istočnu tribinu kad je već ista ta tribina zatvorena!?
    Kulisa Maksimira je ionako užasna, a uz prazan istok, to baš izgleda očajno.
  • Ulaznice - aktualno
    A tko ti može dati odgovor na to pitanje?
  • UEL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs West Ham United - 16.09.2021. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Necu biti pametan ako kazem da su sva tri znaka danas moguca. Ne bih se iznenadio niti da ih laganini maznemo, a niti da laganini izgubimo.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ok, neki su formalni clanovi :wink:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪db-izbjeglica

    @Jaro@Mali dioničar@Mali Zeus@SAS1987@The Undertaker
    Nisu clanovi navijacke skupine :wink:
  • EL - Skupina H | Dinamo Zagreb - Genk - West Ham - Rapid Beč
    Ne znaci jer se vecina zemalja ne obazire na ovu kartu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Meni je iskreno neshvatljivo da odrasloj osobi baklja i petarda mogu biti zanimljiva pojava, al to sam samo ja. — db-izbjeglica

    Dobro, tebi je neshvatljivo i da netko voli ići na stadion pogledati svoj klub, umjesto da ga gleda pred malim ekranima :grin:
  • Bivši Igrači & Treneri
    Velika je razlika između čestitanja i obavijesti o tome da ima rođendan.
    To što je najbolji hrvatski nogometaš u povijesti, ne amnestira ga od onog što je napravio.

    S druge strane, vaše je pravo da čestitate kome želite.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Veliku većinu ljudi boli ona stvar za nekakve ultras standarde dobre atmosfere. — db-izbjeglica

    Itekako krivo. 90% ljudi će radije uživo gledati utakmicu uz "ultras standarde dobre atmosfere" nego uz grobnu tišinu.
  • EL - Skupina H | Dinamo Zagreb - Genk - West Ham - Rapid Beč
    Vjerojatno jer zbog godina mogu biti na B, da oslobode nekom mjesto na A listi.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Petkovic danas u Dubravi na turniru za Kostu.

    1svrg46vgstfa4du.jpeg
  • Emir Dilaver #66
    Bio je odličan prvu sezonu, onu drugu niti blizu.
  • Transferi - rasprave
    To, to. Moze jos koja reciklaza.
Home » Papastrumf
More Comments

Papastrumf

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo