1.HNL 2025./2026. Gubili su, ali realno Istra će sigurno najslabija biti u prvom kolu, ja bih isto odmah njih izabrao, a Gorica bez obzira kaj im je uzela bodove prošle sezone će sigurno početi kao najslabija ekipa nakon Vukovara prvenstvo. Zatim Slaven, pa okej dalje po redu uz oba derbija doma (pritom mi prije naše europske). Sve predispozicije da otvore prvi krug s nekih 7-2-0, a znamo da je njima ključno da ne potonu u prvom krugu nekoliko bodova jer je onda raspad.