Modri Šank - Ajd na Pivicu Od svih metalaca, ja samo Maidene pogledam ak su blizu.
Kad smo kod koncerata, jel neko bio na Imagine Dragonsima kad su bili u Pulskoj Areni?
Ja ih ne slušam, znam 3 stvari, ali sam bio prisiljen ici jer sam papučar, na kraju sam ostao oduševljen kak su to dečki odradili, jedna od boljih live izvedbi koje sam ikad vidio. Mozda je i sama arena pojačala dojam.
Malo pederski al lepo reklo bi se.