• Transferi - rasprave
    pa veza nam je malo veći problem. Tu smo na Misicu i Zajcu, Stojkovica preskače prve 3, ajde Vidovic moze krpati vezu mada vas nije bio nesto do sad. I nakon njih imamo Soldu i to je manje više to.

    Prije desnog krila mislim da moramo rijesiti šesticu i osmicu, ako ne želimo da Zajc i Miske umiru vec 15.8.
  • Zona Dinamo Podcast - Ždrijeb 2. pretkola
    i sad sam ja ispao glup, nadam se da si sretan
  • Zona Dinamo Podcast - Ždrijeb 2. pretkola
    bilo bi hrabro sa se pristojno izrazim u ključne utakmice koje ce nam definirati sezonu ući s likom koji ima 667 minuta i 5 startova u zadnjih godinu dana.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Od svih metalaca, ja samo Maidene pogledam ak su blizu.
    Kad smo kod koncerata, jel neko bio na Imagine Dragonsima kad su bili u Pulskoj Areni?
    Ja ih ne slušam, znam 3 stvari, ali sam bio prisiljen ici jer sam papučar, na kraju sam ostao oduševljen kak su to dečki odradili, jedna od boljih live izvedbi koje sam ikad vidio. Mozda je i sama arena pojačala dojam.

    Malo pederski al lepo reklo bi se.
  • Zona Dinamo Podcast - Ždrijeb 2. pretkola
    Ko mijenja Stojkovića u prve 3 utakmice u kojima ne igra zbog kartona?
    Imamo unutarnje rezerve ili očekujete neko pojacanje na poziciji osmice do tad?
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    stadion Seahawksa, namjerno je dizajniran tako da se pojačava zvuk navijača
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ozbiljnost ovoga se vidi u pristupu... svi znamo da kad se sklapaju ozbiljni poslovi prvo neki krkan izađe u medije i priča o tome, a onda Ukrajinski lovator naruči PR intervju u novinama da najavi da će za 2 dana poslati najveću ponudu u povijesti svemira.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ja sam ti ko Robi iz Bitangi i princeza, da kazem sa ce Real dobiti Cibaliu, svi Madriđani bi dobili crijevnu virozu :lol:

    Ali double downat cu, svabi ce sad popizdit i zabiti 10 :sweat:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ovo je žalosno, ovi da dođu igrat protiv Rudeša bi najebali.
    Jedva cekam iduće svjetsko sa 64 ekipe.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Čak su i dobili više za njega nego sam ocekivao, ja sam bio uvjeren da on ide za nekih 400k max
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ista stvar, prosljedio svima koje znam, treba ovo eksplodirati, doci ce pola Amerike da nas vidi :grin:

    Imaju jos neki manji videi na instagramu, baš sam pozitivno šokiran.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ovo je najbolja reklama koju smo snimili ikad, Pete Radovich je jebena legenda. Napokon nismo snimili neko generičko smeće.

    Ak sam fulao temu maknite, neznam di da stavim.

  • 1.HNL 2026./2027.
    meni nije jasno sto HNL klubovi vide u tom liku.
    Jedino po cemu ga pamtim su epske gluposti koje izvodi u prosjekh svakih 23 minute na terenu
  • Ostali Sportovi
    nisam ga zaboravio, cak sam ga mislio napisati, ta petorka je bila strašna, al opravdano ili ne meni su njih 4 ostala onako uklesana u pamćenje, a Prince savršeni 5 uz njih.

    A s klupe srpsko čudo Darko MiličićPaggini

    Ja i nakon svih tih godina mislim da je to bilo ključno za osvajanje naslova, da su birali Mela, sjebo bi sve :grin: