• Stadion Maksimir
    hvala ti. to sam i pokušao prije, al ocito sam krivo pretipkal twitter u link, nepismen sam.
  • Stadion Maksimir
    Polupalo klupe.

    Ps. Kak se tu embeeda post sa Twittera? :sweat:

  • Stadion Maksimir
    Sam se vi zajebavajte, da nema intervencija od dragog Boga osobno, od potresa do ovih oluja, nebi se kod nas u sportsku infrastrukturu ulozilo jos 45 godina, samo nek puše, bu napokon i Cibona dobila obnovu.

    Jos da koji most otpuše ponoći pa da se napravi konačno bar Jarunski :grin:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    hahaha, dobro ja sam zagrebački bio doma u polusnu, ali Petrinjski na poslu. Svi pobjegli, nas par skupilo sve rakije iz ureda i tocili dole ljudima pred zgradom.
    Al onda su dame skuzile da su im gore stvari, a da idu doma jer ih je strah, pa mi mazge gore dole par puta po njihove jebene torbice, jakne i kesice s hranom.
    Osjećao sam se ko najveci žentlmen na svijetu, a iznutra sam jebo mater i njima i torbicama i potresu, bio sam ljubomoran na lika koji je zapeo u liftu, njega niko nije drkao :lol:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    a jbt dobar si, meni mišići kažu moze, ali pluća prilikom štengi kažu rezolutno ne jbg :sweat:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Haha.
    Ma joj, ja kao okorjeli pušač imam jos od potresa traume kad se trebalo ici 8 katova pješke gore dole.
    Reko sam si tad, po cijenu otkaza, neću vise u takvim situacijama ic na posao. Lakše to nego se ostaviti cigareta :lol:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    lako za caffe aparat, došao sam do posla, kad ono ne radi lift. samo sam odlucio da sam danas work from home i okrenuo se nazad doma.
  • Preseljenje na Kranjčevićevu - anketa
    pa nije da se sjedi na derbiju, zadnja 3 derbija sam prostajao ja mislim cijelu utakmicu kao i 80% zapada valjda, bar sektori oko mene.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    pa ovo je sve. još treba negdje na kragni ostaviti prostora da si presonaliziraš uvredu kojom te počastila. najbolje od nje kaj sam čuo je "ti si peder i zato ti se žena jebe okolo" :lol:
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    po komentarima na Facebooku se vidi koliko Zona odstupa od prosječnog fejs navijača (kojih ipak ima više). Dijametralno suprotne reakcije.
  • Preseljenje na Kranjčevićevu - anketa
    i ja... jer ako oni izaberu istok, onda stari istočnjaci i zapadnjaci ostaju na jugu i sjeveru (gdje će biti gostujući) ili po samim rubovima zapada gdje nisu vip mjesta i cijene možda ne budu prepaprene.
  • Stadion Maksimir
    onda nek se i Bačić dogovori sam sa sobom, ne samo s Tomicom.
    A uostalom, kak je @deda reko, nema Boga da se u idućih godinu i 8 mjeseci provede ovaj natječaj + žalbeni rok, izrade glavni projekti + žalbe + dozvole, provede natječaj za izvođača + žalbe i uvede izvođača u posao (a vjerojatno sam nešto i zaboravio).
    To bi sve trebalo teći ne ko po špagi, nego abnormalno brzo, da se niko na ništa ne žali pa da bude spremno da se počne graditi na početku 2028.
    Nema šanse
  • Stadion Maksimir
    a nek se dogovore on i Tomica, kaj da ti kažem. A i u članku kojeg ja čitam toga nema:

    Što se tiče stadiona Maksimir, rekao je da bi novi stadion trebao biti izgrađen do kraja 2031. godine. "Prema našim planovima i rokovima, naš je plan da se do kraja 2031. izgradi novi stadion na Maksimiru", rekao je Bačić.

    uostalom, da se počne graditi početkom 2028., koju će vražju mater raditi 4 godine do kraja 2031., pa ne grade Bernabeu novi.
  • Stadion Maksimir
    kaže Bačić da bi prema njihovim (vlade) planovima novi Maksimir trebao biti gotov do kraja 2031. godine.
    To se iz novog roka o početku gradnje 2029. dalo i pretpostaviti, tako da ako sve protekne idealno, mi bi mogli krenuti igrati na njemu od početka sezone 2032./2033., znači 5 i pola sezona na Kranjči.
    Kažem u idealnom, pod pretpostavkom da se 100 stvari ne sjebe i zakomplicira u procesu.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    mislim da je ovo najbolji argument da se ona anketa o stadionu NE provede među članovima. kad je krenulo glasanje u prvom krugu da mi je neko reko da ovaj dres pobjeđuje mislio bi da me zajebava.