Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo pa zato sam i reko da nismo mi Njemci da to tako ide.
Nece ni potrošači si doma implementirati SAP, niti ce kupiti DATEV, niti imaju ista od DEKRAe, pa te firme sponzoriraju klubove i nogometne i razne druge sportove.
Tamo je to normalno, kod nas nije.
Rade to iz razno raznih razloga, od employeer brandinga pa na dalje (to bi npr bio argument za Končar pošto znam da zapošljavaju stotine i stotine ljudi u idućih par godina)
Ali ponavljam, ne očekujem da ce se to kod nas dogoditi.
Edit: obzirom na situaciju u svijetu, mozda se mozemo s HS Produktom dogovoriti, on je mix B2B i B2C, ako moze Rheinmetal Borrusiju ili koga već, mogu i ovi nas malo podmazati, al onda imamo moralne dileme oko oružja, pa opet nije dobro.
:sweat: