ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Grad Zagreb
    Znači još 4 godine neo-jugoslavenstva, pederluka, woke silovanja....

    :cry:
  • Shit of the day
    ↪Dr Hofmann
    genijalno :rofl:
  • Shit of the day
    tekst kao da čitaš politiku ili večernje novosti u predvečerje rata 1991.
  • Grad Zagreb
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/sport-mix/ostali-sportovi/nezapamceni-skandal-usred-zagreba-obiljezili-dan-bezbednosti-obljetnicu-osnivanja-zloglasne-udba-e-15584545

    I onda vele lustracija nam ne treba...

    :vomit:


    a pazi komentara ispod - "hrvatska je nasljednica jugoslavije"....đizus, elementarno nepoznavanje bliže povijesti...
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪dd29
    I obzirom na godine, ako ga se ne proda, jedini koji ima realnu šansu doći do brojke od 100 golova. Oršić je stao na 92, a Petković još ima "outside chance" jer je na 88.
  • Shit of the day
    cije je pjesme puštao u svome cajkaškom klubu svaki vikend — Paggini

    Tko je on uopce ? Mislim, osim kaj je jubitoer...jel on neki bivši igrač ili samo druker ?
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Uostalom njima ce to zadnje kolo vrlo vjerojatno odlucivat o europskim kvalifikacijama, barem da se osiguraju ako izgube kup — NitkoBitan

    Sad sam skroz pogubljen, pa zar finalist kupa nema mjesto u Europi ako pobjednik istog bude i prvak ?
  • Transferi - rasprave
    ↪nemapredaje
    Jedina stvar koja je bila dobra u šugoslaviji je zakon do 28-e. To bi vratio bez da trepnem...
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪The Undertaker
    Simbolično da, ali stvarni početak rata, barem za mene, je 17.08.1990.
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪NVKOD
    Hajduk je sezonu prije igrao 1/4 finale LP, a Varteks tri godine kasnije istu fazu Kupa Kupova. Maknemo li Dinamo po strani, ostatak HNL-a je tada bio neusporedivo konkurentniji u Europi nego danas.
  • Gaming | Igre - Konzole i ostalo
    Čudna mi je ova šutnja od SI-a, da baš nema nikakve vijesti o FM-u 26, totalni radio silence od one objave o kenseliranju 25-ice :chin:
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪Sibirski plavac
    brutalno :rofl:
  • Shit of the day
    ↪Ritam Ulice
    on mi se od svih njih čini nekako najrealniji i najnormalniji...možda griješim, ali takav dojam sam stekao.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Obavljeno s Debrecenom. — Jay

    Svaka čast ! :clap:
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪Sibirski plavac
    Evo ideje za FM sejvove...dovedite svakog anonimusa od kojih je Hajduk ispadao do naslova Lige prvaka. :lol:
Home » Filip85
More Comments

Filip85

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo