Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo Od mene za Zvonu samo još jedan veliki plus jer ovako nešto može izjaviti samo častan čovjek — znajdatevolimja
20 godina smo zazivali čast i poštenje, sada napokon jedan naš, prvi naš, izabran covjek kaže kako nije sve bilo kako treba u Mamicevo vrijeme i sad pljuvanja i pričanja o Dili Gori, Gziri i pizdarijama kako Hajduku mi nismo krivi. Nije bitan jadni Hajduk, bitno je da jedan Dinamovac kaže da vladavina "glave" nije bila čista i da uz poštenje i rad želimo osvajati naslove, a ne uz kontroverze.,.a pri tome je čovjek realan da na pošten način ne možeš dominirati onako kako si do 2018. Zato se slažem s tobom i ovom citiranom rečenicom.