Većina izgleda jako dobro, ali je najgori duel stoper lige i to uvjerljivo. — Omake
Ali ak se ne varam top 5-8 u presjecenim loptama i opcenito broju defenzivnih akcija u cijeloj ligi, a kao bivsi mu suigrac i ovaj je jako dobar s loptom u nogama. Zapravo dosta slican profil igraca ali razlika je kaj je Raul 18godisnjak koji jos mora misica nabacit na svoje tijelo.
Nisam ga nesto prebise pratio ali one utakmice kaj sam gledao je cesto bio i najbolji obrambeni na terenu, smiren i "lagan". Naravno bile su tu manje oscilacije jer je tinejder ali ozbiljan potencijal.
Ima ugovor jos godinu dana, ne vjerujem da ce ga Hull otpustiti.
Viden je kako se sa suprugom sece skroz opusten. Nisam ga htio maltrat bezveze, ali nije ni cudno da se nisu dogovorili jer je Jakir u Hrvatskoj i odmara.