ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪Paggini
    Nisi javio jel ti odgovorio Leon Grgić kaj? Malo offtopic al nema veze
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Trebalo ga je ostavit do kraja sezone,pa onda vući poteze — Odani Zgd

    I baciti novog sportskog bez dubinske pripreme u ljetni prelazni rok? Kaj je vama?

    Kroz mjesec dana dovesti novog (NE v.d.) SD i onda imaš 3 mjeseca za napraviti dubinsku analizu, možda već i povući neke poteze, postaviti ciljeve, igrače, razgovarati sa svima itd itd itd
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Sad jedno malo nepopularno mišljenje koje vučem otkad se to dogodilo...Jakiru nije trebao biti uručen otkaz.
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Ako će se dovest strani SD strah me da će se nakrcati OPET svlačionica sa strancima ali sad će možda biti iz Portugala, Nizozemske itd itd

    Trebao bi biti netko sa našeg podneblja.
  • Transferi - rasprave
    ↪mrgud
    Hoću nekog tko zna što radi i tko ima muda povući neke poteze. Nemora imati neke veze, neka zaposli pomoćnike s vezama. Jebote cijela skaut služba su nam isluženi ljudi i biši igrači koji su negdje neki k igrali
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪Blueshadow86
    Ovo im je plus :D
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Malo i osobne pobjede jer sam (ipak) bio u pravu kada sam rekao da je nesposoban i to pokrijepio sa nekim primjerima koje znam.

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/587716
    i svi moji komentari poslije u toj temi.

    I sada su komentari drugih službenika da je zasluženo dobio otkaz i da je nesposobnjaković...kao što su bili i prije 7-8-9 mjeseci.
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Baš me zanima tko će uskočiti s tjedan dana prije kraja prelaznog roka
  • Transferi - rasprave
    ↪Vedraca
    u odnosu na Dinamo? Dajte najte
  • 1.HNL 2024./2025.
    Za Bambu ne znam kaj dela u nogometu
  • Transferi - rasprave
    ↪Vedraca
    pa nebi igrao za drugorazredne klubove kao Hajduk i Rijeka vec za Dinamo. Koji igra i Europu i najvjerojatnije direkt u LP
  • Shit of the day
    ↪deda
    Gol ili asistencija svakih 150 minuta u svim natjecanjima? I minute na kapaljku , prosjecno 27 minuta po utakmici.

    To nije prava prilika. To je davanje na kapaljku.
  • Shit of the day
    ↪NORTE
    Tola nikad nije trebao otici iz kluba. Nikada mu se prava sansa nije dala a svugdje drugdje zabija i asistira na traci
  • Ronaël Pierre-Gabriel #18
    Ispod svoje razine. Dobre kretnje u prvom poluvremenu ali nije dobio lopte u prostor.
  • HNL - 21. kolo - Dinamo Zagreb vs. Šibenik - 07.02.2025. - 18:00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Čak je i taj trenerski analfabet Vidovic skužio da samo nagruvaš sve igrače pred golmana i pukneš loptu i da će se nešto iskemijati. — Paggini

    Od svih klubova na svijetu samo mi idemo kombinirati. A s Kangom i Mmaemeameameameom i Galetom imaš 3 tornja koja mogu svakog igrača dobiti u skoku.
Home » rokikaciga
More Comments

rokikaciga

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo