• Transferi - rasprave
    ma ne igramo mi s 10. To je zastarjeli naziv. Igramo sa jednim povucenim veznim kao korektorom (Miske) i dvojicom ispred njega. Po meni su za povucenog igraca Miske, Villar i Pavic (ako se dobro oporavio). A ispred njega svi ostali + Stojke
  • Transferi - rasprave
    Mišić, Ljubičić, Villar, Soldo, Pavić i Bulat za dvije pozicije.Teofil Kateran

    Kako dvije?
  • Bivši Igrači & Treneri
    Igrao kao ljevi bek ili?

    edit - upalio hajlajce - Ovaj Tavares je u prvoj hajlajcu napravio nekaj kaj čekamo mi od naših krila - okomit dribling i povratna na 11.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Kao što sam i predvidio kada je Lisica najavljen. Očito zato i Mihael Zec i dolazi.

    Ljevo Vidović, Koxhga i Varela.
  • Transferi - rasprave
    Nek ide na posudbu u npr Vukovar gdje ce odigrat 2500 minuta ili da ostane u Dinamo gdje na treninzima moze vise nauciti i nek odigrat 1800 minuta u cijeloj sezoni? Kaj mislis da je bolje da klinca?

    Od nekih igraca se stvarno rade nevidene tarabe, a zapravo su ocekivanja pojebana Gvardiolom (kojeg se isto pljuvalo nenormalno i dosta je bio sklon greskama btw ali ga se trpilo jer smo osvojili prvenstvo oko Bozica) i Yamalom.
  • Transferi - rasprave
    To zato kaj insajderi koriste VPNe i onda IP adrese budu iz Bangladesa.
  • Transferi - rasprave
    i oluic iz juniora
  • Transferi - rasprave
    apsolutno se NE slazem

    Ne gledamo iste utakmice

    A neces pomisliti da ga je Kova pohvalio nakon prosle utakmice? Mozda se tu digao na 4 stopera?
  • Transferi - rasprave
    A sta bi mi to trebalo biti jasno? Molim te objasni mi kao petogodisnjaku
  • Transferi - rasprave
    Ovo ti je rekao Zvone ili? Ako nije insajderska, pisati ovako decidirano nesto je bezveze jer se svi uhvate kao nesto istinito
  • Transferi - rasprave
    Koji ce nam k Zajc osim ako Soldo nije prodan. Jos jedna ofenzivna osmica, a nama nepresusno nedostaje jedna sestica
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    It ain't that deep. Besplatna aplikacija i omogucuju prijenos svojim fanovima. Pa nisu ludi da placaju npr Prasicka da komentira utakmicu. Nije ni meni Bosnir nesto ekstra, iskreno kao da karmine komentira, ali je decko oke i podijeli neke informacije koje se drugdje ne mogu cuti
  • Bivši Igrači & Treneri
    Prihodi u 2024 iznose 920 tisuca eura. Sto ukljucuje sve zive bonuse i premije
  • Arbër Hoxha #11
    Kaj si imao mozdani? Nisi valjda usporedio staklena koljena i nemogucnost igranja 90 minuta utakmice sa smrti Dioga Jote i njegovog brata?