ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Samovojska: "nece biti velikih promjena ali ce biti znacajnih promjena.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪hardek
    Zvone Boban: skoro sve ekipe koje nesto naprave igraju 433
    Dalic: ajmo igrat 5221
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Mijenjam ispadanje u playin-u nakon grupa europske lige za 25. mjesto i neprolazak grupa u ligi prvaka.
    Svaki dan u tjednu.
    — Zagi

    Ja ne. Liga Prvaka je Liga Prvaka. I to znaci da ne moramo prodat 2-3 kapitalca da nadoknadis razliku u lovi izmedu EL i LP i brze i lakse mozemo gradit ekipu da dodemo do toga da nam 40 milja svake godine bude prakticki automatski u budzetu a to znaci da zalogaji kao Livi i Bennacer ove godine nebi bili problem. Zamisli popunit roster sa 10 "Livija" i "Belje". Pa jebo me pas ako ne bi svaku godinu bili u top 24. Ali moramo pregrmit 1-2-3 neprolaska u LP za redom.
  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪bbb medimurje
    A Tottenham je slika i prilika dobrih sportskih odluka?
  • Transferi - rasprave
    ↪fakin
    plitak potok. Kaj mislis da je njima svejedno doc na Maksimir? Pih.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Drago mi je da se vraca na staze gdje je trebao biti s obzirom na juniorski staz i staz u 2.HNL sa Dinamom 2. Jako dobar i normalan decko.
  • Ostali Sportovi
    ↪SanctaSanctorum
    kmecanje na 100 metara
  • 1.HNL 2026./2027.
    2 milje za Livaju. A kaj s ostatkom kluba? :lol:
    Smjesan klub
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Sapit se ispraznio u gace — KtcGoat

    A stvarno bjezi pogled pohotniku kad gleda u Valentinu
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Fatos Beqiraj
    pa ne igra Hrvatska, kako moze Radeljic igrat?
  • Transferi - rasprave
    Neva..u svemu dobar? :yikes:
    Vasilj moze predavati rad nogu u odnosu na Nevu. Dosta bolji golman, jebe ga konzistentnost.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪ElDorado
    ha jebote led pa roki to prica vec neko vrijeme. Zvone samo prepisuje od forum struke
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪Paggini
    jel bilo postavljeno pitanje zetona?
  • Transferi - rasprave
    ↪mlkaskic
    Ne hvala. Kikser, a nama treba netko tko ce bit minimum konstantna sedmica a ne netko tko odigra nekad za 2 a nekad za 9.
  • Transferi - rasprave
    Nisam ga nikad gledao dovoljno da zamjetim i imam neko misljenje o njemu. Ali ovo iz grafova mogu samo srdacno pozdraviti!
Home » rokikaciga
More Comments

rokikaciga

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo