• Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Nisam optimističan ni u vezi Cannavara niti u vezi budućih novih igrača. Cannavaro je u kineskoj ligi podbacio realno, imao je najbolji klub, a zadržali su ga tamo jer eto ima veliki ugovor, pa neka ga odradi, jer je Kina "odustala" od nogometa, pipa se zatvorila. Van Kine se nije nigdje dugo zadržao, ali ne po onoj varijanti napravio dobar rezultat, ali se posvađao sa svima nego ono, nema rezultata, a očito i na treninzima nije bilo bajno. Ova priča one-two touch, možete otići na bilokoji trening juniora, svaki trener ima ideju, bit je provedbe te ideje, samo što kada to kaže Cannavaro onda je svjetski, a kada kaže Štef onda lupeta. Što se tiče pojačanja, mislim da bi se prvo trebali riješiti nekvalitetnih igrača i posuditi ove mlade oporavljenike, a Mara dosad nije pokazao da zna prepoznati igrača za Dinamo, a kamoli dovesti. Jer pogledajte kako trenutno igraju njegovi prvi pickovi: Šporar, Čerin, Elšnik... nije baš da su se dokazali, a kamoli ovi koje smo doveli. Meni je iskreno nejasno tko vodi sportsku politiku točno, ali ne ide na dobro. Ne znam čija je ideja bila Cannavaro, ali odluke o treneru bi trebao donositi sportski direktor, koji je dosad potrošio 3 trenera, ne znam čime je dobio povjerenje da još uvijek odlučuje iočemu.
  • Transferi - rasprave
    konacno ce Oliveras dobiti prilikuJos-Optimus

    Čudo od deluzije :heart:
  • Transferi - rasprave

    Kakvu histeriju?
    Prenio sam što sam dobio.
    Ne znam ni koji je novinar niti pratim X redovno!
    Moderator Vjeko je kasnije pisao tome. Uglavnom, nadam se da je sve skupa nebitna priča.
  • Nogometni Podcast

    Barišić je bio u klubu 1967. godine. Bio je predsjednik uprave Siemensa. O prvom postoje revije, feljtoni i almanasi. Drugo je vidljivo na trgovačkom sudu.
    Da li je bio suradnik službi, ne znam!

    Za ostale se slažem!
  • Nogometni Podcast

    Jel se mogu ti postovi prebacit negdje, a ne da ih brišeš?
    Odgovaram Dalibanu već 15 min u prazno. On piše, a ti brišeš!
    Čak ni ne vređa, iznosi stav!
    Ako imaš opciju, prebaci post, ne briši!
  • Transferi - rasprave

    Odgovorio ti je kolega gore!
    Ja mislio isto!

    Makar njegova plaća je ono, nedostizna.
  • Transferi - rasprave

    Ja se nadam da je to blef. Po Maksimiru se jučer pričalo koji stan će uzet Galešić :lol:
    Ali prenosim što sam dobio na whatsapp!
  • Transferi - rasprave

    Ne znam tko je on, kunem se!

    Citiram što sam dobio!
  • Transferi - rasprave
    Kruze po whatsappu poruke (znak proslijeđeno mnogo puta, znači kolaju) da smo se usmeno dogovorili s Galešićem, ali da ponude nema!

    Dodatno, Ajax je poslao službenu ponudu i igraču i klubu!

    Osobno mislim da nije istina, ali ako je to je kako bi se reklo amateur hour!
  • Nogometni Podcast
    Navode sukob Bjelice i Batija kao jedan (prvi)razlog odlaska. Bio sam lijepio link o tome s 8 24 podcasta, ali ga je netko od moderatora izbrisao. Ne znam da li je kriva tema bila ili?

    Uglavnom, na 8 24 i sad u Denisu navode da su se Bjelica i Baturina sukobili i da Varaždin nije bila ozljeda nego kazna i da je to jedan od razloga za pedalu!

    U 8 24 je Kvasina to direkt iznio!
  • Transferi - rasprave
    Klasično pumpanje cijene, u ovom slučaju minutaže!

    U ove priče s ucjenama radi paralelnog Riletovog ugovora ne vjerujem! Rile je direktna konkurencija malome jer RPG svakako ostaje. A pošto će doći i lijevi bek, za očekivati je da će RPG igrati desno, a jedan od dvojca Mikić/Rile mu biti rotacija. Malome bi trebalo biti interes da Rileta nema.

    Ne znam koji je plan s Mohom, po meni on ima mjesto u Dinamu, Rile ne!
  • Trener - Fabio Cannavaro

    Ja sam bio tad tamo kao dijete. Bilo je malo gledatelja.
    Dinamo slabiji nego inače, igračima kasnile uplate!

    Karte smo dobili tako što su Šokota i Biščan bili u posjeti osnovnjaku i dijelili svima 1+1 karte.

    Magluština teža je bila ako se ne varam!
  • Transferi - rasprave

    Lijepo si iz slike izrezao zadnje 2 sezone :cool:

    Haller je definicija one uzrečice: top ili flop!
  • Transferi - rasprave
    Haller je još prošle godine trpo u Borusiji...razina koju nijedan od ove dvojice nije vidio...Maximo

    Kad je trpao?
    U prvoj polovici 2023. Od tada gola nije dao.
    U 2023. je i Drmić trpao!

    Prestani glumit Orca i govorit za nekog da je dobar samo zato što je stranac i k tomu još "crna zvir"!