ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 21. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 08.02.2025. - 17.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    Ovi smradovi lupaju di stignu :brow:
    Treba to zabit i razbit
    Ajmoooo dinamooo :heart: :strong:
  • Shop & Web Shop
    Ne kuzim...nemrem se ulogirat uopce na shop! Stalno javlja nepoznata mail adresa ili lozinka a imam povezano i aktivno clanstvo :roll: ne dolazi mi ni mal za promjenu ili reset lozinke
  • Shop & Web Shop
    ↪Dinamo iznad svih
    bas pisem u clanstvo temu da mi ne radi
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Zakaj svako malo se nemrem ulogirati na svoj profil u dinamovoj app? Spremljena lozinka koju upisem, ne vrijedi. Onda trazim da.promijenim lozinku pa mi ne dolazi mail za promjenu i tak :sad: bas mi to ide na zivce. Svaki put kad idem u web shop nemrem se ulogirat ne kuzim :roll:
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Kakav bullshit :rofl: :rofl: od kud izlaze takvi likovi? Medjuzemlje?
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    M...mu j...c....! :rage: s tom cetnikusom!
  • Transferi - rasprave
    ↪Paggini
    i ja! Ovo je postal cirkus maximus!
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ne mogu sad pronaci na forumu...netko je neki dan ostavio poveznicu (mozda cak i danas) za Denisov potkast o navijacima sa Riletim i Nemanjom.
    Pogledao sam. Preporuka za pogledati. Pogotovo u dijelu prezentacija koju je gospodin iz srbije prezentirao. Zanimljivo. Nesto slicno na tu temu smo i tu raspravljali svojedobno.
  • Transferi - rasprave
    ↪BeckaSkola
    fala kujcu, napokon :party: :lol:
  • Bivši Igrači & Treneri
    Kule :heart:
  • Transferi - rasprave
    ↪Nolifer
    btw...odlicna profilna! :victory: :love: cestitam :clap:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Nadam se. Nas Scott- The Rock! :heart:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Jaro
    dakle utrcal si mu ko Scott u blok udarca :strong: :rofl: (zajebavam se malo,fakat nemam pojma koji je taj lik) al ok ak je debo,ja sam za blokiranje takvih uvijek i svuda :victory:
  • Transferi - rasprave
    Ni vrag da nema vise nis o Jagusicu na forumu?? Mam sam se zabrinul :scream: jel sve ok? :rofl:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ko je Duhacek? :chin: đe taj igra? :rofl:
Home » Thor
More Comments

Thor

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo