ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    ↪vjeko1701
    kaj ja znam. Lepo sam pital na pocetku kaj je bilo s malim. @Sajla pa i ti sad si objasnio. Ak oce nek ide. Meni je jedino grozno to citat i biti svjetan da od nas ide dolje. Jos imam traumu od Nike (iako nije isto ni priblizno) . Tesko mi to prihvatiti takav prelazak
    Ali eto, velim đava ga lipi odnija i ok.
  • Transferi - rasprave
    ↪Sajla
    a nis,kaj l. Đava ga lipi odnija!
  • Transferi - rasprave
    ↪FazeN
    [img]http://IMG-20260530-WA0013.jpg
  • Transferi - rasprave
    Jbg decki. Nema drame. Ali nije ni ok. Za mene nije prihvatljivo da nas klinac ode dolje. Kuzim da ga ne mozes zatvorit u podrum i stavit mu kuglu oko noge.
    Mozes ga mozda usmjeriti nekam drugdje, u Inter, u Hull, Rudes...bilo kam samo ne dolje.
    Ko kuzi,kuzi. Tko ne,ne. Ne mora biti ni potencijal za nas ni nis,ali ne dolje.
  • Transferi - rasprave
    ↪rokikaciga
    ma nedopustivo je i ponizavajuce da kapetan nasih juniora prelzi njima! Moze bilo kam drugo ali ne tam! Ponizavajuce
  • Transferi - rasprave
    ↪Dadox
    pa ne znam. Pitam. Kaj se s malim dogodilo?
  • Transferi - rasprave
    ↪Keyser Soze
    razumijem naravno ali nedopustivo da od nas predje k njima.
  • Transferi - rasprave
    Pa ne kuzim j.m.kapetan pa ide k njima. Koji k.? Kaj nismo s njim razgovarali? Jel bahat? Kaj se desava? Meni to bas ponizavajuce.
  • Transferi - rasprave
    Jebote kolko price o Modricu. Je sve 5 i 6 kaj je napravio za sebe,repku i nogomet...ali mislim da o seniorima na kraju karijere trosimo previse energije i gubimo vrijeme.
    Ja bi radje da vidimo kaj i zakaj (tak pisu) mali Sutalo ide od nas k magarcima???!!
    Mislim da su buducnost ti klinci a ne jedna sezona Modrica,ako. Iako svi znamo da se to nebu dogodilo.
  • Transferi - rasprave
    Velim ja,puni smo ko brod :cool:
  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪njurci10
    ko,kaj,ne kuzim pitanje?
  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪Mathiasovi Chageri
    ne vjerujem :roll:
  • Transferi - rasprave
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/transfermarkt-beljo-u-top-10-najskupljih-hrvata-modrima-znacajno-skocila-vrijednost/162332

    Puni smo ko brod! :cool: :party:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Je,dost retro kad vidis. Cca 40-50te. Na prvu nisam ni skuzil kaj uopce imaju obleceno a fotka je fakat losa. Kad sam na sluzbenom hns pogledal onak, sljakerski izgleda. Do sad smo odijela furali a sad se furamo na kao neki streat obleku. Nisam impresioniran.
    Bolje bi bilo da su bossova odijela :cool: crna,naravno.
  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪Hnlovac
    :rofl:
Home » Thor
More Comments

Thor

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo