• Shit of the day
    #no homo... takvih slika :lol:
  • Transferi - rasprave
    Boban i spod...slobodne zene u blizini :rofl:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Pomalo...vrag prisu odnija :lol:
  • 1.HNL 2026./2027.
    Navodno da
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    brijem da to u ovom casu nitko ne zna sto ce i kako biti dogodine. Mozda kao i do sada bude se moglo mijenjati godisnja za drugu godisnju. Vjerujem da,da.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    dio zapadnjaka ce na kranjci preci na dio zapada i dio na istok i to sredina i blize jugu. Predsjednik je najavio u dogledno vrijeme anketu informativnu da otprilike dobiju sliku koliko bi gdje htjelo preci.
    Meni je iskreno svejedno a ak bas ce se.moci uvaziti prvoizbor, rado cu opet preci na istok.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    frende,nisam uopce pricao niti mi je bila poveznica cijena karata jer,necu reci da mi je nebitno, ali kak je netko izracunao, 16 eura po tekmi je meni ok cijena. I zapravo fakat o tome ne bi trebalo diskutirati al tak je kak je.
    Ide mi na k.ta neka svako malo... mi/vi ovi/oni, bacanje epiteta i tak...pa me izbacilo malo iz takta.
    Jbg
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Krasno se pocelo castit ljude epitetima.
    Fakat mi ide na k.to prebrojavanje mi/vi! Kad ce se shvatiti da "vi" sa zapada se nismo rodili na zapadnoj tribini nego smo nakon godina i godina istoka ili sjevera pa i juga sada na zapadu isto godinama i da samo redoviti na svim tekmama isto godinama i da smo sudjelovali u navijackom pokretu i borbi godinama i u izbornim procesima dinamovog proljeca i da idemo vise manje na sva gostovanja i kroz te godine sigurno se potrosila hrpa love na sve vezano uz dinamo... itd.
    Ima na zapadu kao i svuda u drustvu ljudi koji ne misle isto. Isto kao i na sjeveru.
    Ima na zapadu starih ljudi +65, ima ljudi s decom, zena pa i u godinama koje isto ne propustaju ni jednu tekmu i kada lije kisa...
    ..uostalom covjek cija himna se pjeva sa sjevera i pusta na ulazu nasih igraca na teren sjedi isto na zapadu red iza mog.
    Necija deca,pa i moj sin,koji su kao mali krenuli sa ocevima na zapadu ili prije na istoku su sada na sjeveru,itd,itd...
    Dakle, daj pestanite kenjat o mi/vi.
    Svako vrijeme ima svoje i sve je dio nekog procesa i odabira.
    Nema vise ili manje zasluznih, osim deckiju kojih vise nema medju nama,nazalost i onih heroja za koje smo digli spomenik iza zapada,...
    ...tako da svi mi/vi smo dinamo i dinamo smo i "vi" i "mi"!
  • 1.HNL 2026./2027.
    to ide iz drugog budzeta NH osigura lovu za to iz clanarina :lol: