• Hrvatska nogometna reprezentacija
    E da Panama ima dva zblajhana a ne samo jednog...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Fino me Gana uspavala a ja se budala probudim...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Meni je Perisic protiv engleza bio među lošijim igracima,a vidim i danas uopce ne pokušavamo igrat preko lijeve strane.
  • Transferi - rasprave
    Stojke - desetak golova po sezoni
    Zajc - desetak golova po sezoni
    Peretz - desetak golova po sezoni

    Vežite se ,vezna linija polijeće.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    da nas podcjenjuju, stvarno mi nije jasno da u 2026. oni jos u to vjeruju...ZG plavi 01

    Nevjerovatno koliko izlizana i nevjerodostojna floskula u Hrvatskoj , koja se vadi po potrebi kao mit o atmosferi sa poljuda.

    Henderson: Hrvatska je nezgodna i iskusna ekipa, Modrić je najbolji vezni igrac protiv kojeg sam igrao.

    HR mediji: Englezi nas podcjenjuju.
  • 1.HNL 2026./2027.
    A tko će kontrolirati potrošnju doniranih novaca?ElDorado

    Pavlek.
  • KK Cibona
    Kakav klub Cibona! Respekt dečki, utišali ove sa stilom.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ovdje uopće igraci nisu krivi,vec trener koji je nabacao igrace na teren ko ja pive u sebe na proslavi.

    Tko igra šesticu sad da Bati može odložit loptu, svi su gore nešto ne zna se tko pije tko placa na terenu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Stavi Grɓića Linolada!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kad je obavljen naš popis igrača , prvo što mi je palo napamet, dosadno, predvidljivo, monotono.

    Mi možemo napraviti dobar rezultat ako Šutalo,Sučić, Perišić, Gvardiol budu na top nivou, uz standardan turnir Livija, ostali igrači ne mogu donijet prevagu 5 deka dole, 5 deka gore.

    Da naša igra postane uzbudljiva, Baturina mora biti iznenađenje turnira.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Prekrasan dan i tulum, upoznao hrpu Zonaša , i nek se zna da smo zadnji ostali podno zapada.

    Pohvalio bih Bošnira, odlično je vodio sve, a vrhunac kad je poveo Pariz nema kaj ti imaš... ajde, ajde...
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kakva pozitivna vibra...čudo, osjeti se
    Zg špreha u zraku...
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ne može bez poklonjenog penala ni u revijalki, Pukštas igra rukom , Var uopće ne pokaže to a zove suca da svira drugu ruku, cirkus.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Pajač danas ko djed Božičnjak, kako u obrani tako u napadu.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Kolko ima Grobara?Ličani1986

    Ne znam koliko ih ima ,al ne uspijevaju nadglasat prazan Maksimir, samo bubnjevi se čuju ko vuvuzele u JAR-u.