• Grad Zagreb
    daj mi primjere gdje je netko predstavljao svoje vizuale kao identitet Zagrebamali M

    Ja mislim da tebe buni pojam "vizualni identitet". Ne radi se o nicem dubokom, nitko ne odreduje vrijednosti koje gradani moraju zastupati, doslovno se radi o standardizaciji tipogtafije, piktograma, palete boja i ostalog sto se koristi u javnoj komunikaciji gradskih tijela. Do sad tog nije bilo, ne znam kako mislis da ti dam primjere?
  • Grad Zagreb
    Ovdje pričamo o vizualnom IDENTITETU jednog grada!mali M

    Budi iskren, koliko puta si razmisljao o vizualnom IDENTITETU Zagreba prije ovog natjecaja? Sad je to odjednom ogroman problem i sramotit ce nas, a nikog nije bilo sram do sad kad je svako radio po svom bez ikakvih smjernica.
  • Grad Zagreb
    Bačen novac u vjetar.serbus

    Meni je rjesenje bezveze, ali ne znam koja je alternativa? Grad je raspisao medunarodni natjecaj, nitko dobar se 2-3 mjeseca nije javio jer je nagrada ocito premala za takvu uslugu i imamo to sto imamo. Grad moze ili koristiti najbolje rjesenje koje ima, ili ne koristiti nijedno, a to bi tek bio bacen novac.
  • Grad Zagreb
    Ne vidim svrhu cemu se denes idu odluciti za takuv dizajn.Facke

    Zbog malih ekrana.
  • Wilfried Kanga #16
    Kulenović je samo protiv Arsenala i Celtica osvojio 17 duela, dok Kanga u 7 HNL utakmica ima 19 osvojenih duela.Krizy

    Vjerojatno si mislio na Milan i Celtic (16 osvojenih po Sofi) jer je protiv Arsenala osvojio 3 duela, ali bez obzira na taj detalj, argument ti je na razini Dalibana - izvukao si nek podatak van ikakvog konteksta i oblikujes stvarnost oko njega.

    To je kao da za kosarkasa kazes da je zabio 5 trica, a neki drugi 4, a ne kazes postotke jer je prvi sutnuo 20 komada jer su ga protivnici pustali samog kad mu nista nije ulazilo. Tako je i s Kuletom, stoperi su ga lovili po terenu jer svi znaju da ga doslovno treba okrznuti i on odmah gubi loptu, nisu trazili sigurne pozicije za ulaz u duel.

    ovo me podsjeća na Sportnet forum kad je za jogurt potpisao Said Ahmed Said.. Stvarate takav hype oko njegaemilperska

    Pa Said je top napadac za Hajduk 2016. Ako Kanga bude toliko dobar za nas kao Said tada za njih, po meni je to dovoljno za ocjenu transfera pogotkom.
  • Wilfried Kanga #16
    Nek igra zajedno s Kuletom u 3-5-2. Dugo nismo vidjeli dvije spice, a puno igrača se u tom sustavu odlično snašlo.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo


    Nogomet muskarcima dode kao zenama turske serije ili Gospodin savrseni, ne promijeni se to kad netko dode na poziciju. Evo najbolji primjer je ovaj insajder koji kaze da forum nije mjesto da pise o tim stvarima, a onda ipak isprica svoju subjektivnu verziju da zakuha.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Da li itko vidi ikakvu ideju igre kod njegaemilperska

    Ti možda ne vidiš, to bi objasnilo količinu frustracija i negative u tvojim komentarima već mjesecima.

    Od utakmice protiv Istre, s Cannavarom smo stvorili višak na krilu i onda zadržali pun 16-erac nakon neuspješnog centaršuta više puta nego pod Jakirom i Bjelicom zajedno.
  • Novi trener Dinama 2024/2025 v4 (ožujak 2025.)
    Kad se priča o novim igračima, smiješno nam je kad se predlažu razni Benzeme iz Rusije jer znamo da nemamo te milijune da zamijenimo klase poput Pjace, Olma ili Gvardiola. Kad se mijenja trener, onda odjednom to zaboravljamo i želimo nekog dokazanog, a kao da ne vidimo npr. Mourinha koji sa svim svojim znanjem nije dovoljan da ispravi krš koji je nastao zbog lutanja u mraku s vrećama novca, bez pravog sistema.

    Isto kako ćemo umjesto Sučića i Baturine sljedeće sezone imati Belcara i Stojkovića, tako umjesto starog trenera moramo na lageru imati novog. Zaboravljamo da su kroz našu akademiju prošli Sopić, Krznar, Jovičević, Kopić i brojni drugi koji rade dobre stvari nakon Dinama.

    Nama treba moćan SD koji će imati viziju Dinamove igre i svaki potez raditi s tom vizijom na umu. Imali smo niz godina dva nogometna genijalca, Petkovića i Mišića, čiji stil je bio ogroman izazov za svakog europskog protivnika u tom razdoblju, a nismo došli ni milimetra da zamijenimo barem jednog. Mogli smo izgraditi brend i sustav s kojim bi prosječni igrači izgledali dostojno europskog playoffa. Realno, s kojim bi klubom Gojak, Ljubičić, Stojanović, Perić, Menalo, Špikić, Hoxha ili Atiemwen primisali ikakvom uspjehu u Europi (bez fact-checkinga molim)? To je najveći poraz, a ne potencijalni gubitak titule.
  • Luka Stojković #7


    Ma updateao sam link nakon sto si rekao.
  • Luka Stojković #7
    Luka "Kanga" Stojkovic

    IMG-9182.gif
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice


    Pretpostavljam da si dobio sarkastican odgovor jer si postavio pitanje koje je prozvakano milijun puta, ukljucujuci i na zadnjih par stranica ove teme, doslovno par poruka iznad tvoje.

    Ti si ovdje prvi put, ali neki ljudi su vec godinama i kad se iste teme vrte u krug, osjecaj je kao da si na stranici korisnicke podrske, a ne forumu.
  • Stadion Maksimir
    Moze li netko "raskrinkati" tog misterioznog covjeka za nas koji nismo upuceni?
  • Suđenje i suci
    samo je ucinio da su pomocni suci postali uhljebi koji nis ne radeJaro

    Pa dobro, onda nek pomocni sudac bude bez utakmice 2-3 kola kad propusti ocitu odluku zato sto ceka VAR i problem je rijesen, ne treba ukidati VAR pa da onda ti isti uhljebi donose lose odluke jer ih nema tko ispraviti.
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Osijek - 26.02.2025. - 19.45 h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Bilo bi dobro da igraci prvo pozdrave zapad, ionako se nece tamo zadrzati 5 ili 10min, neka se skupe, mahnu, zapljescujedan u nizu

    Svako na zapadu nek se sjeti toga kad se majmun pokraj njega u trecoj minuti dere "vadi ga van".