Forum
Blog
Members
Kontakt
Dinamo II (2026.-)
Da li će Dinamo 2 imati zaštičeni status to jest da ne mogu ispasti iz lige ?
Trener - Mario Kovačević
↪
Masto
Ima nešto kaj se zove trening
Trener - Mario Kovačević
Dugoročno nema sreče sa njime.Danas opet kao da su se igrači upoznali 10 minuta prije tekme
Transferi - rasprave
Kada vidim vezni red Grka ja ne vidim gdje on tu može upasti u prvih 11.Grci imaju preko 20 stranaca.Super si je klub odabrao za razvoj.Bolje da je išao u Bragu
1.HNL 2025./2026.
Ako SB krene sa serijom poraza Jagušiću može samo još cijena pasti
1.HNL 2025./2026.
↪
Sajla
Opcija za tu lovu bu se aktivarala nikad
Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
Haza Dani ?
Transferi - rasprave
Mrzim kad svi znaju o kome je riječ osim mene
:rage:
Transferi - rasprave
Ne vjerujem da je napadač,nekako mi se čini da bi mogao biti lijevo krilo
Transferi - rasprave
↪
miro
Tko radi taj i griješi,U nogometu nema garancije da ćeš pogoditi sa igračem
Transferi - vijesti / ZABRANJENI KOMENTARI
https://www.24sata.hr/sport/gotovo-je-dinamo-je-prodao-kulenovica-ovo-su-detalji-posla-1104876
Transferi - rasprave
↪
Mali Zeus
Topić može isto igrati napadača
Transferi - rasprave
Na storyu je stavio svoju sliku na ulazu u avion
1.HNL - 19.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 25.01.2026. - 17:45h, Stadion Opus Arena, Osijek
STOJKOVIĆ-VIDOVIĆ
:clap:
Transferi - rasprave
↪
VolimDinamoOo
Rastjerali su sve insajdere
Home
»
mrgud
More Comments
mrgud
Start Following
Send a Message
About
Comments
Discussions
Uploads
Facebook - Instagram - YouTube
Pravila & Uvjeti Korištenja
Useful hints and tips
Sign In
Created with PlushForums
© 2026 ZonaDinamo