• Ostali Sportovi
    Stadion u Velikoj je ostao buducim generacijama, ali najmanje u svojstvu stadiona. Opcina Velika je na stadion preselila svoje prostorije. Isto tako su preselili prostorije klubova i udruga s podrucja opcine. Ne znam da li su i to rijesili, ali su najavili da ce pod jednom tribinom srediti hladnjacu za poljoprivrednike.

    Stadion je ostao, sluzi, ali... Vlado Zec je mogao u Velikoj napraviti poslovnu zgradu i ostaviti buducim generacijama, nikome ne bi palo napamet da bi bilo dobro da je to ipak stadion. Iz tog se da zakljuciti da je stadion tamo najmanje bitan, vjerojatno im i smeta sto je to stadion.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Nisam mu pogledao podcast, al nije li netko pisao da je rekao nesto u smislu da su nam rezultati u Europi nebitni i da ne trebamo dovoditi iskusne igrace koji ce nam donijeti te rezultate, nego mlade igrace, materijal za nabijanje od strane velikih, srednjih i malih po Europi, ali ipak materijal koji nakon dvije dobre utakmice odlazi za 10-20 milijuna eura?

    Ja smatram da je Kruno bolji trener nego sto javnost to misli, ali zbog tih gluposti o rezultatima i igracima mislim da mu je Zdravko malo previse isprao mozak i da mu kao takvom ne bi trebalo biti mjesto u Dinamu. Mozda nekad kad shvati da je pogrijesio.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Definitivno se Scout služba treba proširiti, uzimati najveće talente iz susjedstva za puno manj novaca i manji rizik, i bez da nam ovi papci od miška, lokse nabijaju cijene a mi ih hranimo. Pa da vidimo i te klince kad se bude išlo za kikiriki i klubove liga šklj. Jednom se ovim nebuloza ma treba stati na kraj. Popustit ćemo još belja na taj način al nema veze. Mi cemo uvijek bit dinamo, a da vidimo di će biti ostaliKujtim Shalla

    Teoretski ljubav lijepo zvuci, malcice je drukcije u praksi...

    Shvatas da Dinamo moze imati ogranicen broj igraca? Ne brani nam nitko da imamo 270 igraca 2008. godiste, ali smo sami po sebi ograniceni. Neki mali s 13 godina izgleda kao igrac za Barcelonu i propadne, a drugi izgleda kao dobra klupa Lokomotive i postane top igrac za Dinamo. Ovaj sto je izgledao kao da je za Barcu je u Dinamu i Dinamo gleda da ga se rijesi, a ovaj za klupu Lokomotive zari i pali u Lokomotivi. Dinamo je tu onda prisiljen da plati tog malog.

    Najveci klubovi svijeta imaju top akademije, ali kupuju igrace od (za njih) nekog Salzburga, Ajaxa, Dortmunda... Jednostavno je nemoguce prepoznati sve igrace u mladosti. Neki postanu top s 25, neki s 20, ne pokazuju svi talent s 13, a isto tako neki trinaestogodisnji top talenti s 20 postanu antitalenti. Pogledaj samo nase talente poput Corica, Halilovica, Brodica, Murica... S druge strane pogledaj Rrahmanija ili Petkovica recimo. Kako nismo Orsica u Kustosiji sa 16 primijetili? Zato sto je za nas nadosao tek za desetak godina.

    Kao netko tko je igrao i pratio omladinske lige u BiH, pamtim neka imena. Nikola Vasilj je dogurao do Njemacke cvajte. Daleko od toga da omalovazavam njegovu karijeru, ali nije golman za Dinamo. Nije nikad ni bio, osim s 13 godina. Decko je branio za Medjugorje, za ekipu koja se popisala na tu njihovu kantonalnu ligu u toj kategoriji. Medjugorje je davalo valjda 7 golova u prosjeku, a Vasilj nije primio gol cijelu sezonu. U svojim redovima smo imali Armina Hodzica, decka koji je od Zelje dogurao do Liverpoola, pa Dinama, a sad vidim i do Shkupija. Sjecam se Ajdina Mujagica, decka koji je za omladince Borca iz Jelaha, a kasnije i Zeljeznicara igrao odlican nogomet. Visok i jak napadac kojeg bi usporedio s nasim Petkovicem, ali s 20+ komada u sezoni. Danas u Zrinskom u 2.HNL, ne cvate mu cvece. Sjecam se Asima Zeca, mladjeg i manje poznatog brata Ermina Zeca. Nekad omladinac Iskre Bugojno, velika nada, danas nista. Mnogima i ne pamtim imena, pogotovo igracima Zelje i Sarajeva, jer su imali bas hrpu igraca koji su izgledali kao da ce kad tad biti igraci u najmanju ruku za neki Mainz. I takvih je na desetine u svakom godistu sirom regije. Dinamo ne moze uzeti sve te igrace, a i kad uzme najbolje, opet ce ih ogromna vecina propasti, tj. nece biti za Dinamo, a bit ce i onih koji su tek kasnije proigrali.

    Ako ti je napeto, prati ova imena. Faris Dzevahiric, decko koji je davao 2+ golova u U15 Premijer ligi BiH, danas u Domzalama. Matej Deket, nesto malo losija statistika u istoj ligi i za isti klub u tekucoj sezoni. Prosle sezone dao 75 komada. Daleko od toga da im zelim zlo, ali vjerojatno nikad nece biti igraci za Dinamo, mada statistike govore da se u njima radja novi Edin Dzeko.
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Vlasnik TV prava ne gleda na prava kroz cifru X koju je platio, nego kroz cifru X+, tj. kroz cifru koju su platili i zaradu.

    Netko rece da nasa prava vrijede jace od milijuna. Vrijede u startu, ali vlasnik prava gleda od njih zaraditi i blizu dva milijuna ako su ih oni platili preko milijun, a to je ta cifra X+.

    Dva milijuna eura, a Dinamo+ je 4 eura. To je preko 40.000 pretplata svaki mjesec da bi klub samo na prijenosu utakmica bio na nuli s Dinamo+. Koliko ljudi je pretplatnik? Koliko ljudi nema Maxsport u Hrvatskoj, Arenu u BiH ili nisu sposobni naci prijenos na YouTubeu, pa ce sad uplatiti 4€ svaki mjesec zbog utakmice Dinama? Sumnjam da je to neka ozbiljna brojka ljudi, pogotovo na ovom podneblju gdje ljudi jos uvijek misle da TV pretplatu placaju zbog programske seme na nacionalnoj televiziji i da im sve mora biti 'besplatno'.

    Dinamu se otkup tih prava ne isplati sigurno i malo ih je suludo ocekivati. Rekao bih da je cak i nepotrebno s obzirom da imamo druge platforme koje nude tu uslugu. Puno je bitnije da Dinamo+ prenosi prijateljsku utakmicu s neke oranice, jer to nemamo gdje gledati. Dinamo - Hajduk ili Dinamo - Rudes se moze gledati na svakom koraku.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Majer je odmah nakon odlaska u Rennes ostao šokiran kampom i infrastrukturom unutar istog. Zekić je nekoliko puta ponavljao kakve uvjete imaju igrači u Šerifu.Captain America

    Oni su space shuttle za nas po pitanju infrastrukture.
  • Transferi - rasprave
    Nisam bio na forumu kada su se dovodili Ivanušeci, Majeri, Brozovići i slični iz lokse da vidim kakvi su komentari tada bili. Ali vi ste totalno skrenuli sa zdravog razmišljanja.Doktor Kunić

    Na nama je da seremo, a na upravi da se posere po nasem sranju :lol:

    Kad je dolazio Broz Zona nije postojala. Po Majeru smo srali, jer je dosao ozlijedjen. U Ivanuseca smo vjerovali.
  • Transferi - rasprave
    Ne moras se ponavljati. Covjek je to prije sat vremena objavio na stranici prije. Forum se i cita, nije da se samo pise.
  • Transferi - rasprave
    Vec drugi put ti pisem i ovo je stvarno i posljednji. Za taj post na koji ti odgovaram imas citavih 10 minuta da popravis slova koja si fulao ili ce biti obrisan, kao i svaki sljedeci i s najmanjom greskom.
  • Transferi - rasprave
    A ja naivcina se nadam da ce se opet aktivirati ime nekog Kai Wagnera, Marca Grulla ili da se ne daj Boze pojavi neko novo top ime koje bi nam stvarno bilo instant pojacanje.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Toi toi bude tamo u fan zoni. Mozda je kolega s tim pomijesao, mada spominje zapad gore, pa ne znam... Gore sam bio jednom, ne sjecam se da sam piskio :rofl:
  • Kladionica
    Nije danas, ali... 1.60 na Bjelorusiju protiv Andore? :gasp: Kako? Zasto?
  • Novi trener Dinama #3
    Gledaj. Kao sto rekoh, ovo je forum, a ne novinarski clanak. Nema potrebe da dodajes ikakve efekte, tvoj post ce procitati onaj tko zeli. Onaj tko ne zeli nece.

    Kad bi svi tako boldali onda se ovdje nista ne bi isticalo, jer bi sve bilo istaknuto. Ja kad citam tvoj post vidim dovoljno dobro to 'Sutalo' i kad nije boldano.

    Kao sto rekoh. Ako netko pise neku analizu ili nesto slicno, tu je i pozeljno boldati pojedine rijeci, jer bi trebalo da se radi o jako dugom postu. Ovo s par recenica je apsolutno nepotrebno i nagrdjuje forum, pogotovo kad vas se nekoliko sastane, a onda se neki i sprdaju s vama, pa vam odgovaraju tako sto u svom postu boldaju par rijeci.
  • Novi trener Dinama #3
    Ja nista ne boldam "bez razloge."Lynx17

    qniu8y2tkjgm6l9l.jpg

    Evo, cemu potreba za boldanjem Sutala? Nepotrebno. Napises jednu recenicu i boldas nesto? I onda to radi vec 6-7 ljudi, neki vise, neki manje, neki na apsolutni max. Nepotrebno.
  • Novi trener Dinama #3
    Pa bude boldano nekad i po 2-3 sata dok ih ne dohvatim. Nije da ce prestati sad :lol: :lol:
  • Novi trener Dinama #3
    Boldane postove izmjenjujem ja, nekima i po pet puta, jer su uporni u izmjenama (ako nastave bit ce banovani). Boldanje ne smeta, ali s obzirom da je dolaskom kolege Lynx pocelo jos nekoliko forumasa da bolda, uglavnom nasumicno i bez ikakvog razloga, izmjene su isle svima, jer nemam volje tumaciti sta treba, a sta ne.

    I vi kolega Lynx uglavnom boldate bez razloga. Neke stranice na pojedinim temama izgledaju katastrofa. Koristite forum, ne pisete novinarski clanak, pa da boldate par rijeci u tekstu od 30 recenica. Pojedinci su poceli pisati post koji sadrzi jednu jedinu rijec i onda istu boldaju.

    Tako da... Bold koristite u nekim duzim postovima, nekim analizama i slicno, a ne zato sto je to neki vas zastitni znak, pa ga koristite i kad pisete 1-2-3 recenice.