ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    ↪Dani Olmić
    Upisao sam Beljo na google (mukotrpno istrazivanje znam) prvi najnoviji clanak je od maxportala ako se dobro sjecam a koliko oni imaju tocnih informacija ne znam
  • Transferi - rasprave
    ↪Dadox
    "Detalji nam trenutačno nisu poznati, a izbor iz kruga obitelji je potvrdio da su Beljo i Boban dogovorili dolazak mladog Vatrenog u Maksimir s tim da još treba definirati finese među klubovima"

    Finese od par milijuna eura :lol:
  • Transferi - rasprave
  • Transferi - rasprave
    ↪mrgud
    Navodno 5 milijuna plus jaaaaako navodnih 20 mil bonusa.. nista iskreno ne znamo
  • Nogometni Podcast
    ↪Omake
    na kojoj minuti se pojavi Ivkovic?
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Koliko Yamal ima asistencija protiv Radomlja??
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Ajme koliko je Vidovic lagan jebena je ovo akcija bila
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Svako malo vidim Spikica u veznom redu :lol: trebat ce mi malo vremena
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Jel i vama malo usporena slika? — Dinamovapriča

    Kao da je FPS 30 da
  • Nogometni Podcast
    Jeziva mi je činjenica da taj lik i njemu slični oblikuju mišljenja vecini "facebook navijaca"
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Također me zanima hoće li se na nekoj utakmici pojaviti ona kvalitetna sutkinja iz Turske. — Gelipter

    "Situacija izmedu mene i nje je 50% - 50%, ja pristao, ceka se njena odluka"
    pxl-120125-126602099.jpg
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    aplikacije na kompu — Marley

    Mozes se ulogirati preko browsera na dinamo+, meni je tako najlakse za ispratiti
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Moj Bingo Card debilnih komentara za sutra:

    1. Nismo trebali Petka pustit/sa pola noge bi riješio tekmu

    2. Da ovaj mali vrijedi nesto ne bi ga Barca pustila

    3. Kovacevic nema taktiku/Dalic za sirotinju

    4. Kule zabio zicer (bit ce on opet dobar a vi ga pljujete)
    Kule promašio zicer (vratite Kangu)

    5. Dugo citam Zonu i bas sam danas napravio profil da komentiram da gori Dinamo nisam gledao i treba dovest Pasalica :up: (jer drugo desno krilo ne znam)
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Nadam se da neće biti pretjeranih negativnih komentara ako sutra igra bude za kurac I neka barem pripreme odrade u miru.

    Xabi Alonso je startao klimavo u Realu pa je sjelo na svoje tako da će i naši samo treba malo strpljenja
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    tetak se razumije u krojenje. — Mali Zeus

    Zovi me Wesley Sneijder
Home » GOAT
More Comments

GOAT

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo