Prijateljske - Pripremne Utakmice Moj Bingo Card debilnih komentara za sutra:
1. Nismo trebali Petka pustit/sa pola noge bi riješio tekmu
2. Da ovaj mali vrijedi nesto ne bi ga Barca pustila
3. Kovacevic nema taktiku/Dalic za sirotinju
4. Kule zabio zicer (bit ce on opet dobar a vi ga pljujete)
Kule promašio zicer (vratite Kangu)
5. Dugo citam Zonu i bas sam danas napravio profil da komentiram da gori Dinamo nisam gledao i treba dovest Pasalica :up: (jer drugo desno krilo ne znam)