Kaj misliš kaj će se trebati dogoditi da Kova dobije otkaz? Jer ako Kova ostane do kraja sezone, a Dinamo ne osvoji naslov to znači da nisi ništa ni pokušao promijeniti.
Ma džabe pišete nešto. Kovačević ostaje trener, onaj tko misli da je to ispravno će platiti glavom na kraju sezone ako bude bezuspješno, barem bi trebao.