Shit of the day Komentar s jedne stranice:
"Šteta što je stadion bio prazan ali čemu se čuditi kada u Zagrebu ovaj klub nema svoje navijače osim njih par tisuća uglavnom iz Dubrave da ima to bi bilo puno još bolje .
Mnogi govore da su pravi Dinamovci u Slavoniji i da ih tamo ima najviše pa ako je tako stadion onda treba graditi negdje u srcu Slavonije pa neka naši igrači uživaju sa svojim navijačima , žao mi je za ovih par tisuća vjernih Dinamovaca iz Zagreba koji dolaze u Maksimir ovo predložiti ali Zagreb nema više smisla ipak je Dinamo najprvo hrvatski klub a to znači da može igrati i van Zagreba!
Ljudi ovo je preružno u Zagrebu sramoti nam se klub ovo nema više smisla dosta je ponižavanja !"