• Futsal Dinamo 2022/23
    Bio sam u shopu danas i vele da niš od karti do sutra popodne pa evo da ne bi netko bezveze išao.
  • Mlađe Kategorije
    Kadeti izgubili doma 4:2 od Hajduka
  • Futsal Dinamo 2022/23
    Karte se mogu kupiti samo online ili ih ima i u shopu u Ilici?
  • Mlađe Kategorije
    Juniori dobili golom Vrbančića, iduće kolo s Hajdukom odlučuje prvaka.
  • 1.HNL 2022./2023.
    Kakva im je gledanost bila u prvom dijelu sezone?
  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima
    Ovo kaj je Tola napravio je razlog zašto nije igrač za Dinamo, nonšalantnost i komfor zona na terenu je kod njega previše izražena. I Petko je takav da se razumijemo, ali koliko on odradi obrambeno i koliko je bitan za našu igru je nemjerljivo s Tolićevim doprinosom... Mislim da mu u Dinamu ovo ne bi palo na pamet.
  • Futsal Dinamo 2022/23
    Je li istina da ako Anderlecht osvoji LP ove sezone ne idu 2 naša kluba u LP nego samo prvak?
  • NISMO ISTI!!!
    Da su oni kojim slučajem osigurali naslov na Maksimiru bili bi 10 puta gori, ne bi ni pjevali o svom klubu nego bi vrijeđali nas, a tko misli suprotno ne zna ih. Pričamo o ljudima koji na YT imaju pjesmu mrzim d od pola sata, koji su s tim motivima digli koreografiju na jugu i čak na dočeku juniora pjevaju o nama. I onda imaš nas koji im metnemo koreografijom gdje im zapravo poručujemo koliko smo nadmoćniji suparnik i da više volimo naš klub nego što ga oni mogu mrzit. Pa i ove fore s fritulama kaj su jučer izašle nisu ništa strašno, zapitajte se kako bi oni reagirali da su u našoj situaciji i shvatit ćete da smo čak i pre blagi.
  • Ostali Sportovi
    Dobit će ih u 9/10 utakmica, možeš ti imat i hrvatsku ekipu, al za takve rezultate to moraju bit najbolji hrvatski igrači što nije realno.
  • Ostali Sportovi
    Novci su jedino i potrebni, pogledaj Partizan, nemaju niti jednog Srbina koji im je bitan. Madar, Lessort, Panter, Leday, Exum... Samo s takvima možeš bit vrhunski klub realno.
  • Ostali Sportovi
    Split igrački ima najbolju ekipu, Zadar je po igračima isto bolji od Cibone, ali mislim da im je omjer tu negdje ove sezone. Inače Cibona godinama nema Amera crnca u momčadi dok svi ostali imaju po nekoliko, čak mislim da je Cibona jedina u ABA ligi bez takvog igrača. Čudo je da klub koji se bori sam sa sobom svake sezona uvijek izvuče neke domaće igrače koji su dovoljno dobri da se bore za play off Aba lige i za titulu u PH.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Meni se Dijabate svidio baš, ali zar nije on odjednom ispario i nitko u klubu nije znao gdje se nalazi danima ?