Transferi - rasprave Ali zašto Fenerbahče? Iduće sezone idu u konferencijsku ligu, nakon jednog kiksa će ga razapeti, osim više love mi nema nikakvog smisla za njega da ide tamo. Mislim da igrači i dalje ne shvaćaju koliko je Dinamo velik i odličan klub koji igra barem EL, ponekad LP i da si blizu reprezentacije.