Klub je odlučio povodom sjajne atmosfere na jučerašnjoj proslavi naslova prvaka ostaviti akcijsku cijenu pa će tako majice “Prvaci 2023” do isteka zaliha biti u prodaji po akcijskoj cijeni od 6.50€
Meni je najdraže od svega da je ovakva atmosfera bila na utakmici protiv Gorice i da je došlo 20.000 navijača radi Dinama, a ne Chelsea ili tako nekog. Kasnije i u fan zoni odlična brojka ljudi dočekala igrače i nadam se da ćemo na ovom pozitivnom valu krenuti i u iduću sezonu. Da je danas još uzet titulu u futsalu :ok: