nemoj pretjerivat miro, uz njih je uvijek išao narod, baba, strina, tetka, punica, studenti i sl.
Kod njih idu svi na gostovanja, pa u zgu ih ima bar 5k
Ja ne vjerujem da su Cordoba i Mbuku bolji od Mikića i Pavića. Ne vjerujem da nema dobrih juniora koji mogu uletit kao druge opcije, a ne samo protiv gorice i sl.
Ne vjerujem, ali vidjet ćemo ta pojačanja, jer nam stranac ne treba ako nije bolji od naših dečki.
Kule i Hoxha su trebali biti u prvoj i igrat napadački s dvije špice, ovi papci igraju bunker, a mi ćemo im zabit s Petkom samo?
Teško...
Drugo poluvrijeme, daj našeg Kuleta i raketu Hoxhu i Rog treba igrat.
Oćemo pobjedu!