ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 12. kolo - Šibenik - Dinamo Zagreb, 1.11.2024. - 18.00h, Stadion Šubićevac, Šibenik
    Kača odličan, hladnokrvan kao i Kule, bez greške. Pavić također dobar bio to kaj je dobio, Mbukua smo napokon vidjeli, to je to, samo tako, naprijed dinamo!
  • 1.HNL 2024./2025.
    Danas tovari navijaju za Šibenik ili? :grin:
  • 1.HNL - 12. kolo - Šibenik - Dinamo Zagreb, 1.11.2024. - 18.00h, Stadion Šubićevac, Šibenik
    dajte da vidimo Filipovića, Pavića, Kaču, Stojkovića, Cordobu, pa i Mbukua i Oliverasa
  • Zona Dinamo Predictor || Šibenik - Dinamo (HNL 24/25, 12.kolo)
    Šibenik -Dinamo 1-2 Kulenović
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪Simpatizer
    simpatizer dinama, navijač hajduka.
  • 1.HNL 2024./2025.
    da nisam i ja?? sad me polako panika hvata :rofl:
  • Ulaznice - aktualno
    pa zašto se ne ogradi, da li je to neki problem ili? nakon orgija tovara i drugih klubova koji se trude da nam smanje ljude u gostima, tj. da nas bude što manje, da li se uopće trudimo postavit ogradu i napraviti kapacitet od 5 posto za goste i dat našim ljudima karte?
    evo Slovan B. ne želi dat informacije o kartama 6 dana prije tekme...
  • Hrvatski nogometni kup 2024./25.
    zabili iz nekog penala papci, gade mi se.
    1.12. ih moramo dobit i pomest!
  • 1.HNL 2024./2025.
    https://www.hnk-gorica.hr/vijesti/nenad-crnko-novi-dopredsjednik-hns-a/1077
    ovo nisam znao, sad su mi neke stvari jasnije.
  • Stadion Maksimir
    prije smo dok je sve bilo oke, (prije 2010.-počeo bojkot i ostalo) bez problema rasprodali stadion i za europu i hajduk...
  • 1.HNL 2024./2025.
    za pranje love će služit gorica.
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Dinamosaur
    idem na sve tri ako Bog da.
  • 1.HNL - 12. kolo - Šibenik - Dinamo Zagreb, 1.11.2024. - 18.00h, Stadion Šubićevac, Šibenik
    slažem se, termin je loš, vjerojatno zbog tv prava i obveza...
  • Kupujem | Prodajem
    ↪plavi72
    nema dresova da, sorry, bilo ih je. mislim da su neki dan napisali da će doći na web shop opet...
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Zona mi je ko nekad novine i čitanje vijesti, doručak i zona, onda krećemo delat, pa opet zona i tako u krug :grin:
    a pogotovo nakon završetka tekmi ili nekog događaja, to mi je najdraže štivo.
Home » NKDZ86
More Comments

NKDZ86

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo