• Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    nije u dinamu, al se mota oko dinama, zašto?
    nije osuđen da, ali presuda mu je to kaj je član stranke možemo koja slavi trnjanske kresove, partizane, petokraku i sve što nema veze sa Hrvatskom, eto toliko o njemu.

    on i slični, marš iz/od dinama!
  • Juan Córdoba #70
    Pokvarit će nam Vinlofa
  • Shop & Web Shop
    Nakon jučer će definitivno na novom dresu bit broj 10 Boban.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Sjećam se ko klinac, bio na istoku, ono tišina na stadionu, tekma protiv dragovoljca brijem, malo ljudi i on se sa zapada zadere: igraj, igraj i svi pras u smijeh.
    ...
    Počivao u miru Božjem.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Treba nam više ljudi u klubu poput Bobana, a ljude izabrane od prošle garniture lagano la pa pa.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    iz ovog malog sjemena koje čine ti ljudi, evo danas je nikao članski dinamo s punim sjeverom na gotovo svim utakmicama.
    to je bila velika žrtva, ali danas se ubiru plodovo toga.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    neki ljudi su jednostavno seljačine blagorečeno i njima odgovara neka seljačina, ne odgovara im iskrena, jednostavna duša koja voli istinski dinamo i želi dobrobit klubu kao Zvone.
    njima trebaju cajke, vrijeđanje, skidanje, psovanje, krađa vlastitog kluba, egotriper, itd.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    čovječe, 5200 prodanih (razgrabljenih) godišnjih po ne maloj cijeni, a nekad karte za kunu, proslave prvaka pred 1000 ljudi, tekme s 500 ljudi, progoni vlastitih navijača na vlastitom stadionu, itd...

    ovo je živi san ljudi dragi, uživajte u svakom trenutku s dinamom!
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Stari moj, pod hitno uvest zabranu registracije novih članova.
  • Tier list Dinamo 2025 v2
    Bome dobra konkurencija, svaka čast na ideji.
  • Transferi - rasprave
    dabac se zaljubio u abu bakra izgleda ako ga dovede...
  • Transferi - rasprave
    abu bakar u 664' minuta ima 2 gola i 0 asistencija.
    to je pojačanje za protivničku momčad...
    juniore u igru po 100 put!
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Južnjače dragi, kakav abu bakar i bakarči, ništa od njh...rađe dat šansu našim mladima, na njima svijet ostaje :grin:
  • Scott McKenna #26
    ne znam kak mislite da će drugi trčat umjesto njega. čovjek je spor, no vidjet ćemo, ako je bio dobar u škotskoj i engleskoj, trebao bi i tu...