Ja sam mišljenja da bi nam bilo bolje da Milan mora nešto. Bjelici, a i ovom Dinamu odgovaraju momčadi koje idu ofenzivno — Jos-Optimus
prestaje. Bjelkan već sada u svojoj glavi crta formaciju kojom će zapapriti Borussiji — scooniepenn
prime Pjaca... u kakvoj formi igra čovik — don
