ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Maxime Bernauer #6
    Auuu, Fabio... morao si negdje zasrat jel. — Marley

    šta je točno zasrao?
  • Transferi - rasprave
    očekivano da netko od stopera ide, imamo ih previše.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Jel ovo trenutna zaludenost rukometom ili inace pratis taj sport? :lol: — Dino

    ma ne haha, ne bi tu razmišlja ni 2 sekunde, već iznad je netko pita oće li gledat utakmicu za 3. misto (ako izgubimo) ili dinamo pa san stavia zato jer očito ima takvih :lol:
  • A ili B | Forum Igra
    ručni

    titula u hnlu ili zlato rukometaša na SP? :cool:
  • Petar Sučić #25
    ↪Dragon1Warrior123
    moga bi protiv Rijeke upisat koju minutu.
  • HNL - 20. kolo - Osijek vs. Dinamo Zagreb - 02.02.2025. - 15:00h, Opus Arena, Osijek
    pobjedom osvajamo naslov.
  • Raúl Torrente #16
    nije toliki problem igra nogom koliko njegova brzina.

    u hnlu je to veliki problem jer nam stoperi stoje visoko i u tranziciji se moraju brzo vraćat, a u europi stoje u liniji i tu je dobar.
  • Dario Špikić #77
    sritno i da nam se vratiš na lito, jer u rotaciji itekako imaš mista :strong:
  • CL - 8. kolo - Dinamo Zagreb vs. Milan - 29.01.2025. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    IMG-7972.jpg
  • Ivan Nevistić #33
    ↪Marley
    zapravo ono nije ni bia penal. Leao se poskliznia prije kontakta sa Nevistićem
  • CL - 8. kolo - Dinamo Zagreb vs. Milan - 29.01.2025. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Ludovic IX
    koliko vidin snimku to nije bia Ademijev igrač, prije bi reka da je Torrente stoja daleko od igrača koji je zabia gol.

    ali glupo je uopće i govorit ko je kriv ili ne, totalno nebitno. svi redom zaslužuju pohvale.
  • Josip Mišić #27 - KAPETAN
    dr. sc. Josip Mišić!
  • Ivan Nevistić #33
    ↪Paggini


    igrača bez samopouzdanja i u lošoj formi možda možeš istrpiti, ali golmana ne. — don

    ne možeš istrpiti - znači odnosi se na budućnost

    pogotovo ako je ozljeđen još — don

    dodatak da ga pogotovo ne možeš istrpit (uz sve gore navedene razloge) ako je ozljeđen referirajući se na večerašnju utakmicu.

    da je ozljeđen kod Cannavara sigurno ne bi brania.
  • Ivan Nevistić #33
    Pa i to je upitno koliko je tijekom utakmice dobio neki udarac, krivo stao, ali se referiram na ljude koji kreiraju narativ da svjesno igra ozlijeđen... — Paggini

    a ko je pisa da igra ozljeđen? Možda sam propustia nešto ali ne vidin da je iko to pisa, isprike ako ne vidin.
  • Ivan Nevistić #33
    ↪Marley
    sve pet samo moraš razlikovat golmana od igrača, igrača bez samopouzdanja i u lošoj formi možda možeš istrpiti, ali golmana ne.
    pogotovo ako je ozljeđen još.
Home » don
More Comments

don

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo