• Mlađe Kategorije

    Jako je krenuo Bara, nije ni tjedan dana prošlo od odlaska u Kustošiju
  • Transferi - rasprave
    Nažalost nisam imao priliku gledat Pavića u Dubravi pa ne mogu procijeniti koliko je spreman za velike stvari. U Rijeci će imat veliku konkurenciju, Petroviča dok ne ode, ovog Peruanca i Gojaka/Dantasa.
    Ovo se ne bi dogodilo da je B momčad bila aktualna ove sezone garantiram 100%
  • Mlađe Kategorije
    Fina hoodica :ok:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Period dominacije je neregularan jer je Dinamo (barem se tako zvao) kretao u prvenstvo s 12 bodovaznajdatevolimja

    Istra doslovno nikad nije dobila Dinamo na Maksimiru u 16 godina, Cibalia nije doslovno nikad nas dobila od 2008., Slaven ako je sveukupno uzeo Dinamu 10 bodova od 2008, puno sam rekao itd itd., što to znači, da je Dinamo kretao sa po 30 bodova prednosti unaprijed, ili da nije slučajno Dinamo unatoč svemu bio najbolja ekipa u Hrvatskoj?
  • Transferi - rasprave
    Eto, oni nama Dro Fernandeza, mi njima Jakira i eventualno do 2mil i ja bih rekao da je to i više nego fer
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Neću sudit, nisam gledao. Ali ako netko realno vjeruje što ti novinari pišu nakon svega do sad, naivan je ko mađarska sobarica
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo

    Još da tebe nema na ovom forumu...
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Pavić na stoperu? To neka greška ili eksperiment?
  • 1.HNL 2025./2026.

    Nemamo ni mi više 4mil nakon rastrošnog ljeta za Fruka, kaj ćemo sad
  • Najgori stranci Dinamo Zagreb

    Sad kad pogledam što je sve došlo te sezone, pitam se postoji li gori prijelazni rok od onog 2013/14 igdje ikad?
  • Najgori stranci Dinamo Zagreb
    Migliore
    Matel Atta Addy Mmaee Mykhaylichenko
    Doumbia Bakary Sare
    Cleyton
    Papadopoulos Anderson Costa

    Najgori stranci Dinama koji su prikladno svojoj (ne)kvaliteti stavljeni u najretardiraniju moguću formaciju
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Groblje su za razvoj bilo kojeg talenta, bilo talijanskog, hrvatskog, poljskog, kojeg god, nema neke velike razlike.
    Najčešće iskoče iz tih sistema afrikanci, mahom zbog fizikalija
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Jel može netko stavit onaj krizyev komentar sa popisom juniora koji su otišli za Italiju? Na tom popisu ne sjećam se da se itko probio igdje nakon što je otišao tamo u juniorima/kadetima
  • Ronaël Pierre-Gabriel #18
    Hvala na svemu prikazanom, pogotovo na golovima u derbijima, sretno dalje
  • Transferi - rasprave

    Ljudima izgleda smeta činjenica da se ne radi kako oni zamišljaju pa misle ako se maknu insideri da će se sve magično popraviti..