ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Bivši Igrači & Treneri
    Martin "Hoffenheim" Baturina they said...
  • Transferi - rasprave
    Prebrzo, prelagano pušten, ne sviđa mi se ovo ni najmanje.
    Ne samo jer smo pustili talentiranog stopera, nego smo si otvorili put da veliki klubovi nastave na ovakav način kupovati ili čak niti to naše talente
  • Bivši Igrači & Treneri
    Bati zabio za 1:0 u 2.min utakmice
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ali opet ovaj argument ide na ruku Kovi koji govori da je nakon remonta potrebna doselekcija. Isto kao što 2004 nisu svi bili uspjeh, nisu niti sad. A i općenito kad pogledaš, sezone sa abnormalno velikim trošenjem na pojačanja, relativno budžetu, su tek u 1/3 situacija bile odmah uspješne
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪Jaro

    Ja sam se baš pitao kaj se to oko terena događalo da se najuravaju djeca okolo terena, na kraju je ispalo puno gluplje nego kaj sam pretpostavljao da se događa
  • Ulaznice - usluge
    Ima tko da prodaje ulaznicu za sjever dolje za FCSB?
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Toliko jak promašaj da je Sofa mi već dala notifikaciju da je gol ahahahahahaha
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Namjerno fulano?
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪Hnlovac

    Nemojmo se lagat, da nisu doveli 15+ igrača iz dijaspore, ne bi bili među 10 najboljih u Africi
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Narihtani turnir, 1/1, kao da smo se vratili 50 godina unazad sa ovakvim pizdarijama
  • A ili B | Forum Igra
    Medalja na EP rukomet

    Istra ili Slaven?
  • Transferi - rasprave
    ↪krvaveoči

    U svakom slučaju, odlazak u Italiju prije 18 je lose-lose situacija. Kad i plate odštetu, nije prevelika, a može se zaraditi puno više ako odigra nešto za seniore, a igrač tamo dolazi spremniji pa rijeđe propadne, a ako se ne plati, klub nije dobio ništa, a igrač se najčešće izgubi u Primaveri
  • Transferi - rasprave
    Pogledajte bilo koji prijelazni rok u doba Sotone, pogotovo od negdje 2011-2015. kad je bio vrhunac ludila po transfer tržištu i to usporedite sa ovime danas. Samo zamislite da Boban dovodi takve igrače za toliko novaca u Dinamo sad, čak ni ne računajući inflaciju..
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪javolimtebejako

    Ima i obilježja Espanyola i njihovih navijača, treba malo bolje zagrebat, ali se čak ih da naći. Ne vjerujem u to da je Real popularniji od Espanyola u Barceloni
  • Mlađe Kategorije
    ↪Mali dioničar

    Nisam insajder, ali Vinicius doma ima postere Belinha, kaže da jedva čeka vidjet svog nasljednika u Realu
Home » Dzoni
More Comments

Dzoni

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo