ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Ulaznice - aktualno
    ↪Keyser Soze
    kriv je isključivo Dinamo i stara uprava koja je nadam se još par dana tu di je, jer su pustili sjever gore sektor 6 tek danas u prodaju umjesto odma na početku…
  • Ulaznice - aktualno
    Izvještaj u 21.18: Oko 430 ulaznica za sjever gore
  • Ulaznice - aktualno
    Cca 510 ulaznica ostalo za sjever gore
  • Ulaznice - aktualno
    Cca 580 ulaznica za sjever gore ostalo
  • Ulaznice - aktualno
    Sjever gore 1 pred prodajom…ostalo manje od 35 ulaznica
  • Ulaznice - aktualno
    ↪rob ljubavi
    da je klub bio pametan i stavio odma sve sektore na sjeveru prodalo bi se…ovako je ostalo ulaznica, Al otići će to sutra, jug je nebitan i da se ne proda
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Nino Bule
    glup potez kluba sto su stavili sektor 6 na sjeveru naknadno, zato se ovo dogadja sa neprodanim ulaznicama
  • Ulaznice - aktualno
    Jug ostalo 3000-3025 ulaznica cca
  • Ulaznice - aktualno
    Cca 680 ulaznica ostalo za sjever gore
  • Ulaznice - aktualno
    Oko 140 karata ostalo za sjever 1
  • Ulaznice - aktualno
    Pao sjever gore 5
  • Ulaznice - aktualno
    ↪deda
    hvala na razumijevanju, drage volje nastavljam tu tradiciju :)
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Davide Tomicic
    sve se vidi
  • Ulaznice - aktualno
    Zapad gore pred rasprodajom…
  • Ulaznice - aktualno
    ↪Big Daddy
    nećemo pretjerivat s tim najljepšim, to Ak si dinamovac il bojs ne znaci da je stadion najljepši. Ak nije…idiotsko razmišljanje…bez uvrede, ne mislim osobno nis nego općenito. Idem na utakmice 17 godina( možda ti ideš duže pa znaš bolje) i ne pričam da je najljepši kad nije, neg je to kaj je…Al ovo nije tema za stadion pa vise nećemo o tome :)
Home » Liks90
More Comments

Liks90

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo