Ovaj će se rasplakat za rekaciju obrane Slavena kod gola… — IceMan
Dajte ljudi,…sutra mi igramo.. — dzg717
Diop out protiv nas — Dinamo iznad svih
Katic takoder out protiv nas — Ivdzo11
slazem se, nije prosirio obujam vise u lakat ga pogodilo... — Ivdzo11