Ma nas je sabila Rijeka kako neće Bayern, mi ne možemo potrčati. Baturina umire u 55. minuti momak od 20 godina, obranu ne igra. Igrači koji su me se dojmili su Ogi i Stojke. Stvarno su ginuli. Neva je učinio koliko je mogao. Ostali bi se trebali vraćati pješke kući da nabiju kondiciju
Treba im svaki dan puštati snimku ove utakmice da vide kako se igra u petoj brzini. Oni su trenutno u drugoj. Bjeličin Dinamo je bio u trećoj. Nisu igrači krivi. Treneri ne prate europske standarde. Svaki trening bi ih stavio da igraju protiv 15 juniora i zahtijevao posjed i pobjedu.
Inače igramo jako jako sporo pa kad dođu ovakvi svemirci totalno smo nespremni za ovako brz nogomet, čak zaprepašteni. Realno mi moramo protiv čitavog hnla igrati 300 na sat, izgledati kao Bayern večeras da bi barem nešto odigrali kad dođe ovakav protivnik.
više puta sam ga branio ali moram se složiti. Igru nemamo, sustavi se mijenjaju kao čarape, igrači igraju razne pozicije, a mnogi od njih najmanje svoju.
zar ne bi bilo plus 5 da smo mi zabili taj 1 gol, a ne oni? Pročitaj ponovo i dobro razmisli. Nisam napisao da smo mi ikad imali plus 5. Pisao sam o jednom pogotku na utakmici kako može imati veliku težinu kad igraju dva rivala.