• 1.HNL | 2021. - 2022.
    Šta treba napraviti Kalinić za crveni, govno
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Hahaha skaču, zvižde na svaki čisti prekršaj. Kakva nervoza jer su opet na prirodnom 4.mjestu
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    ili je nevera s Kvarnera :yum:
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Pucaju pod pritiskom, nisu se naučili boriti za naslov hehe
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Večernji se pridružio
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    TRPAAAAAAAJ
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    "UŽIVO GOL! Rijeka zabila iz prve prilike, Drmić zatresao mrežu Hajduka"

    Hahaha rekao bi čovjek po naslovu Hajduk dominira, uz broj udaraca 10-1, u okvir 5-1

    A udarci 3-4, 1-1 u okvir, Rijeka 71% posjeda lopte
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Šta će čovjek, navikao da prođe na terminu zidara nedjeljom :sweat:
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Gledam s jedinim tovarom od bližih rođaka :snicker:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Bjelorusija na čelu s diktatorom Lukašenkom ima veliki utjecaj ovdje. On bi pao da nije Putina. Bili su na rubu ali 2020. međusobno si počinju pomagati. Lukašenko pušta Putina na bjeloruski teritorij (za dovođenje vojske) za lakše kontroliranje Ukrajine, a Putin njemu pomaže da ostane na vlasti.

    Kad se tu doda Krim i Pridnjestrovlje u Moldaviji, Ukrajina je u teškoj poziciji jer je skoro pa okružena.


    ql5inck2oebvkgfy.png


    Inače, površina Krima je 27 000 km², uz 2 i pol milijuna ljudi.

    Ukupna površina Donetska i Luhanska skupa je oko 17 000 km², uz oko 3 i pol milijuna ljudi.

    Krim, Donetsk i Luhansk su 80% površine Hrvatske i skoro duplo više stanovnika.


    uvl4va834ngpzq5n.png


    Nabijem i Rusiju i SAD, koji prilaze jedni drugima preko Ukrajine i Gruzije, Kube i Nikaragve itd...
  • UEL - 1/16 finala - Dinamo Zagreb vs. Sevilla 24.2.2022. - 18:45h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Lopetegui:

    "Poznat mi je Oršić, ali znamo da je cijela ekipa opasna, tu su i Petković, Jurić, Emreli. Znamo kako igra Dinamo, ali imamo jasnu ideju kako trebamo igrati. Dinamo je u Sevilli pokazao kako je kvalitetan i rezultat je bio malo nerealan u odnosu na prikazano. Sutra očekujemo još težu utakmicu."

    "Ideja Dinamove igre je da uvijek ide na pobjedu, izlazi visoko i traži loptu. Intenzitet i agresivnost bit će još veći obzirom na rezultat. Mi ćemo se koncentrirati na sebe i ako uspijemo odigrati kako smo zamislili, vjerujemo da ćemo uspjeti iskontrolirati utakmicu."

    "Dinamo već godinama igra Europu i ima to iskustvo. Sutra igraju dvije jako dobre ekipe, a Dinamo ima dosta reprezentativaca i igrača koji bi bez problema mogli igrati u bilo kojoj ligi na svijetu."


    Prije bi me bilo sram prenijeti izjave jer se reda radi tako govorilo. Kao što Marcio reče, danas se vidi respekt i iskrenost kod ovakvih izjava.