• Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Znam razloge onih koji su se našli prozvanim.
  • Grad Zagreb
    Stvarno misliš da će Senf taj dan biti doma? Pa on i njegovi pristaše će u subotu kukavički pobjeći glavom bez obzira, što dalje od domoljubnog i hrvatskog duha.

    5.7. 2025. je povijesni dan zato što će se Zagreb barem privremeno osloboditi potomaka izdajica koji su grad vješto okupirali 8.5. 45' i od tada ga grčevito drže u rukama. Zagreb će tih nekoliko sati konačno biti oslobođen, ali samo privremeno.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    i svi se sad pecate na udicuPaggini

    Pecaju se samo oni koji ionako ne bi išli na koncert zbog ideoloških stavova MPT-a pa su se našli uvrijeđenima, čast izuzetcima :grin:
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Prošlogodišnji domaći mi je bio bolji, s tim da ni taj nije bio Bog zna što...

    Gostujući odličan.
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    Evo na njihov koncert bih došao :lol:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Privatno se znaju, Vidović je s drugim Ljubičićem bio na krstarenju prije koji tjedan. Obojica poveli svoje cure naravno, no homo :lol:

    Čekamo Bobana da u klub vrati i Roberta pa neka izgori sve!
  • Grad Zagreb
    koga zanima di je to izašao gradonačelnik?Dudu9

    Ne znam, možda samo građane grada Zagreba?
  • Grad Zagreb
    One u kojima ne hapse glavne izvođače zbog krađe i pranja novca :wink:
  • Grad Zagreb
    Imaš video ako si pogledao, svi su normalniji jedan od drugih :grin: Istina Bog, na pompozno najavljivanom koncertu nije se moglo skupiti više od 50 fanova, ali možda se ljudi boje da Milutina opet ne uhapse...
  • Grad Zagreb
    Čovjek se izđipao na koncertu. Strašno!Droljo

    Slažem se! Konačno je došao pred svoju prirodnu okolinu, okružen svojim ljudima, trebalo je to proslaviti. Baš si pašu svi skupa, ne znam tko mi izgleda normalnije.
  • Grad Zagreb
    https://www.24sata.hr/news/video-pogledajte-kako-se-tomasevic-razbacao-na-koncertu-mile-kekina-bili-smo-mokri-1059889?24sata_ref=frontpage-home

    Oprez: video nije primjeren za osobe mlađe od 18 godina!!!

    Mnoga djeca završe buntovnu fazu sa 16 godina, međutim Tomica očito kasni u razvoju :lol:
  • Sandro Kulenović #17
    Jeste. Bilo je upravo zato. "Trener" nije ni bio u klubu dok je Kule loše igraoBrusa

    Trener je mogao vidjeti kako je kulenović igrao cijeli 12. i dio 11. mjeseca, ne trebaš biti laik da shatiš da je u to vrijeme bio kriminalan. S jedne strane imaš novog igrača kojeg smo masno platili, a s druge strane igrača u kritičnoj formi.

    Prvu utakmicu "proljeća" protiv Istre , Kule je zabio gol. Zato ga je "trener" nagradio klupom u idućoj utakmici i 25 min protiv OsijekaBrusa

    Da, zato što je točno u to vrijeme došao kanga. Ponavljam, što bi ti napravio na trenerovom mjestu, bi li dao priliku u prvih 11 novom igraču ili bi gurao napadača koji je u kritičnoj formi i mjesecima izgleda kao amater na terenu.

    I tog "trenera" bez najmanje grimase , lica kamenoBrusa

    A to je sasvim normalna faca kada zabiješ gol, jelda?

    Za to vrijeme Kangi su se brojale pogođene stative, odložene lopte, zagrađivanja i dobiveni dueliBrusa
    O kangi sam od prvog dana mislim isto, a to je da je preskup za drugog napadača i da nije kapacitet za Dinamo, ali u to vrijeme je usporedba njega i kulenovića bila nebo i zemlja.
  • Sandro Kulenović #17
    Svi zaboravljaju ono najbitnije, a to zašto je on završio na klupi. To nije bilo zato što zločesti trener mrzi Kulenovića na osobnoj razini i ne može podnijeti gledati ga na terenu, već upravo suprotno.

    Kulenović je bio negledljiv nekoliko mjeseci, drastično je pao u formi, izgledao je kao drvo na terenu, a često nam je bio igrač manje. I pazi onda ima obraza žaliti se što je zacementiran na klupi. Ajde da se žali unutar svoja 4 zida, ali on ide korak dalje i javno iskazuje svoje nezadovoljstvo praveći grimase i okrečući leđa navijačima i igračima. Ako to nije obraz ponašanja 15godišnje pubertetlije, onda ne znam što jest.

    Hoćemo li zaboraviti činjenicu da smo ga godinama čekali, slali po posudbama, plaćali njegov previsok ugovor, onda smo ga vratili u klub pa opet čekali mjesecima da proigra.

    Hvala mu na svemu, nadam se da će doći ponuda koja će zadovoljiti apetite sportskog sektora pa da ga možemo prodati i konačno započeti novu eru u klubu bez podobnih, točnije onih koji misle da su podobni.
  • Sandro Kulenović #17
    Onda neka slobodno ode i na individualni rad sa psihoterapeutom da si podigne razinu ponašanja za barem 10-15% jer ono što je on radio dobar dio druge sezone je sramotno za svakog igrača koji želi nositi Dinamov dres. Izgledao je kao tipična nadurena razmažena 15godišnja curica kojoj je tata zabranio izlazak u klub.
  • Transferi - rasprave
    Ukoliko želimo u potpunosti zaokružiti i završiti priču o remontu, ključno je prodati Kulenovića. On je dio stare garde, bio je povezan sa senatorima, a gledajući njegovo ponašanje u prošloj sezoni, poglavito u drugoj polovici kada se radi povrijeđenog ega durio kao razmažena 15godišnja djevojčica, mislim da nam takav populistički karakter ne treba.

    On je najveći Dinamovac i krv bi dao za plavu boju, ali samo onda kada mu je status u okviru njegovih osobnih želja. Na proljeće smo jasno vidjeli njegovo pravo lice. I bobanu je jasno da mu takav karakter ne treba u svlačionici, vidjet ćemo hoće li doći kakva dobra ponuda, a ako dođe, trebamo ju prihvatiti bez trunke razmišljanja.